ETAPE
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
 

Liga a 2-a - Meciurile Etapei 2

Aug 11, 2017 18:00 CS Ştiinţa Miroslava 4 - 4 ACS Dacia Unirea Brăila Info
Aug 12, 2017 11:00 CS Sportul Snagov SA 1 - 0 CS Baloteşti Info
Aug 12, 2017 11:00 CS Afumaţi 0 - 1 AFC Hermannstadt Info
Aug 12, 2017 11:00 AFC Dunărea 2005 Călăraşi 1 - 1 CS Mioveni Info
Aug 12, 2017 11:00 CS FC Olimpia 2010 Satu Mare 1 - 1 ACS FC Academica Clinceni Info
Aug 12, 2017 11:00 AFC UTA Arad 0 - 0 FC Metaloglobus Bucureşti Info
Aug 12, 2017 11:00 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 3 - 3 AFC Chindia Târgovişte Info
Aug 12, 2017 11:00 ACS Foresta Suceava 0 - 6 AFC ASA 2013 Târgu Mureş Info
Aug 12, 2017 11:00 CS Luceafărul Oradea 1 - 2 AFC Ripensia Timișoara Info
Aug 12, 2017 16:00 ACS ASU Politehnica Timișoara 2 - 1 Fotbal Club Argeş Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.
* CS Olimpia 2010 Satu Mare a fost sancţionată cu 38 puncte penalizare prin deciziile Comisiei de Disciplină şi Etică din 29.11.2017, 06.12.2017, 13.12.2017 şi 17.01.2018
Clasament Etapa 2

Clasament Etapa 21

Clasament Etapa 2

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. AFC Ripensia Timișoara 2 2 0 0 18-1 17 6
2. AFC ASA 2013 Târgu Mureş 2 2 0 0 8-1 7 6
3. AFC Hermannstadt 2 2 0 0 4-0 4 6
4. ACS ASU Politehnica Timișoara 2 2 0 0 5-3 2 6
5. CS Mioveni 2 1 1 0 5-1 4 4
6. ACS FC Academica Clinceni 2 1 1 0 5-2 3 4
7. CS Sportul Snagov SA 2 1 1 0 2-1 1 4
8. AFC UTA Arad 2 1 1 0 1-0 1 4
9. CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 0 2 0 3-3 0 2
10. ACS Dacia Unirea Brăila 2 0 1 1 6-7 -1 1
11. CS Ştiinţa Miroslava 2 0 1 1 5-6 -1 1
12. AFC Chindia Târgovişte 2 0 1 1 3-4 -1 1
13. CS Luceafărul Oradea 2 0 1 1 2-3 -1 1
14. Fotbal Club Argeş 2 0 1 1 1-2 -1 1
15. FC Metaloglobus Bucureşti 2 0 1 1 0-1 -1 1
16. AFC Dunărea 2005 Călăraşi 2 0 1 1 2-5 -3 1
17. CS Baloteşti 2 0 0 2 0-4 -4 0
18. CS Afumaţi 2 0 0 2 0-5 -5 0
19. ACS Foresta Suceava 2 0 0 2 0-22 -22 0
20. CS FC Olimpia 2010 Satu Mare 2 1 1 0 2-1 1 -34
Soluţie implementată de Tremend