ETAPE
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
 

Liga a 2-a - Meciurile Etapei 1

Sep 24, 2016 11:00 CS FC Olimpia 2010 Satu Mare 3 - 2 ACS FC Academica Clinceni Info
Sep 24, 2016 11:00 CS Unirea Tărlungeni (BV) 1 - 1 ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe (CV) Info
Sep 24, 2016 11:00 ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) 2 - 1 CS Afumaţi (IF) Info
Sep 24, 2016 11:00 ACS Foresta Suceava (SV) 4 - 0 ACS Dacia Unirea Brăila (BR) Info
Sep 24, 2016 11:00 CS Baloteşti (IF) 2 - 0 CS Şoimii Pâncota (AR) Info
Sep 24, 2016 11:00 CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 5 - 2 CS Metalul Reşiţa SA (CS) Info
Sep 24, 2016 12:00 ACS ASU Politehnica Timișoara (TM) 1 - 3 CS Luceafărul Oradea (BH) Info
Sep 25, 2016 11:00 ACS Berceni (IF) 2 - 4 SC FC Braşov SA (BV) Info
Sep 25, 2016 13:00 AFC Dunărea 2005 Călăraşi (CL) 1 - 2 SC Juventus Bucureşti (B) Info
Sep 25, 2016 15:00 FC Chindia Târgovişte (DB) 0 - 2 CS Mioveni (AG) Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.
Clasament Etapa 1

Clasament Etapa 9

Clasament Etapa 1

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. SC Juventus Bucureşti (B) 9 7 1 1 31-3 28 22
2. SC FC Braşov SA (BV) 9 6 3 0 20-10 10 21
3. FC Chindia Târgovişte (DB) 9 7 0 2 16-8 8 21
4. ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) 9 6 2 1 19-6 13 20
5. ACS Foresta Suceava (SV) 9 6 1 2 21-13 8 19
6. CS Mioveni (AG) 9 5 3 1 13-6 7 18
7. CS FC Olimpia 2010 Satu Mare 9 5 1 3 22-8 14 16
8. ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe (CV) 9 4 3 2 18-8 10 15
9. ACS Dacia Unirea Brăila (BR) 9 4 1 4 13-14 -1 13
10. CS Unirea Tărlungeni (BV) 9 3 3 3 13-9 4 12
11. CSM Râmnicu Vâlcea (VL) 9 3 3 3 12-12 0 12
12. CS Afumaţi (IF) 9 3 2 4 26-11 15 11
13. AFC Dunărea 2005 Călăraşi (CL) 9 3 2 4 10-11 -1 11
14. CS Luceafărul Oradea (BH) 9 3 1 5 7-8 -1 10
15. ACS FC Academica Clinceni 9 3 1 5 15-19 -4 10
16. CS Baloteşti (IF) 9 2 3 4 13-15 -2 9
17. ACS ASU Politehnica Timișoara (TM) 9 2 2 5 13-18 -5 8
18. CS Metalul Reşiţa SA (CS) 9 2 0 7 6-23 -17 6
19. ACS Berceni (IF) 9 0 0 9 6-26 -20 0
20. CS Şoimii Pâncota (AR) 9 0 0 9 1-67 -66 0
Soluţie implementată de Tremend