ETAPE
 
2
3
4
5
6
7
8
9
 

Liga 2 - Meciurile Etapei 10

Oct 5, 2019 11:00 FC Farul Constanța 1920 1 - 0 CS Sportul Snagov SA Info
Oct 5, 2019 11:00 CS Mioveni 3 - 0 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc Info
Oct 5, 2019 11:00 ASC Daco-Getica Bucureşti 2 - 3 AFC Dunărea 2005 Călăraşi Info
Oct 5, 2019 11:00 CS Concordia Chiajna 1 - 1 FC Metaloglobus Bucureşti Info
Oct 5, 2019 11:00 Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița 1 - 7 ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu Info
Oct 5, 2019 12:00 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 0 - 1 FC Petrolul Ploieşti Info
Oct 5, 2019 14:00 ACS ASU Politehnica Timișoara 3 - 0 ACS Campionii Fotbal Club Argeş Info
Oct 6, 2019 13:00 AS FC Universitatea Cluj 1 - 1 AFC Ripensia Timișoara Info
Oct 8, 2019 19:30 AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele 2 - 1 SCM Gloria Buzău Info
Nov 20, 2019 00:00 Fotbal Club Rapid   -   AFC UTA Arad Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.
Clasament Etapa 10

Clasament Etapa 13

Clasament Etapa 10

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele 10 8 1 1 22-6 16 25
2. CS Mioveni 10 5 5 0 14-5 9 20
3. AFC UTA Arad 8 6 1 1 26-5 21 19
4. SCM Gloria Buzău 10 6 1 3 19-9 10 19
5. Fotbal Club Rapid 9 5 2 2 13-9 4 17
6. ACS Campionii Fotbal Club Argeş 10 5 1 4 13-13 0 16
7. FC Metaloglobus Bucureşti 10 4 3 3 15-11 4 15
8. FC Farul Constanța 1920 10 4 3 3 7-6 1 15
9. FC Petrolul Ploieşti 9 4 3 2 8-10 -2 15
10. ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu 10 4 2 4 14-13 1 14
11. CS Concordia Chiajna 10 3 4 3 9-12 -3 13
12. ACS ASU Politehnica Timișoara 10 3 3 4 10-6 4 12
13. AFC Dunărea 2005 Călăraşi 10 3 3 4 13-15 -2 12
14. AFC Ripensia Timișoara 10 3 3 4 12-14 -2 12
15. Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița 10 3 3 4 12-16 -4 12
16. AS FC Universitatea Cluj 9 3 2 4 12-9 3 11
17. AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 9 2 3 4 8-13 -5 9
18. ASC Daco-Getica Bucureşti 10 2 0 8 6-22 -16 6
19. CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 10 1 2 7 5-20 -15 5
20. CS Sportul Snagov SA 10 0 1 9 3-27 -24 1
Soluţie implementată de Tremend