ETAPE
 
3
4
5
6
7
8
9
 

Liga 2 - Meciurile Etapei 11

Oct 12, 2019 00:00 AFC UTA Arad CS Concordia Chiajna Info
Oct 12, 2019 00:00 AFC Dunărea 2005 Călăraşi Fotbal Club Rapid Info
Oct 12, 2019 11:00 ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu 2 - 1 FC Farul Constanța 1920 Info
Oct 12, 2019 11:00 AFC Ripensia Timișoara 0 - 5 CS Mioveni Info
Oct 12, 2019 13:30 FC Metaloglobus Bucureşti 1 - 0 AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele Info
Oct 13, 2019 14:30 CS Sportul Snagov SA 1 - 1 AS FC Universitatea Cluj Info
Oct 13, 2019 17:00 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - 2 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu Info
Oct 13, 2019 19:30 FC Petrolul Ploieşti 3 - 0 ASC Daco-Getica Bucureşti Info
Nov 6, 2019 14:00 ACS Campionii Fotbal Club Argeş   -   Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița Info
Nov 6, 2019 14:00 SCM Gloria Buzău   -   ACS ASU Politehnica Timișoara Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.
Clasament Etapa 11

Clasament Etapa 13

Clasament Etapa 11

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele 11 8 1 2 22-7 15 25
2. CS Mioveni 11 6 5 0 19-5 14 23
3. AFC UTA Arad 8 6 1 1 26-5 21 19
4. SCM Gloria Buzău 10 6 1 3 19-9 10 19
5. FC Metaloglobus Bucureşti 11 5 3 3 16-11 5 18
6. FC Petrolul Ploieşti 10 5 3 2 11-10 1 18
7. Fotbal Club Rapid 9 5 2 2 13-9 4 17
8. ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu 11 5 2 4 16-14 2 17
9. ACS Campionii Fotbal Club Argeş 10 5 1 4 13-13 0 16
10. FC Farul Constanța 1920 11 4 3 4 8-8 0 15
11. CS Concordia Chiajna 10 3 4 3 9-12 -3 13
12. ACS ASU Politehnica Timișoara 10 3 3 4 10-6 4 12
13. AS FC Universitatea Cluj 10 3 3 4 13-10 3 12
14. AFC Dunărea 2005 Călăraşi 10 3 3 4 13-15 -2 12
15. Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița 10 3 3 4 12-16 -4 12
16. AFC Ripensia Timișoara 11 3 3 5 12-19 -7 12
17. AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 10 2 4 4 10-15 -5 10
18. CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 11 1 3 7 7-22 -15 6
19. ASC Daco-Getica Bucureşti 11 2 0 9 6-25 -19 6
20. CS Sportul Snagov SA 11 0 2 9 4-28 -24 2
Soluţie implementată de Tremend