ETAPE
 
8
9
 

Liga 2 - Meciurile Etapei 16

Nov 9, 2019 11:00 FC Farul Constanța 1920   -   CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu Info
Nov 9, 2019 11:00 ASC Daco-Getica Bucureşti   -   CS Mioveni Info
Nov 9, 2019 11:00 Fotbal Club Rapid   -   AS FC Universitatea Cluj Info
Nov 9, 2019 11:00 CS Concordia Chiajna   -   CS Sportul Snagov SA Info
Nov 9, 2019 11:00 AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele   -   AFC Ripensia Timișoara Info
Nov 9, 2019 11:00 ACS ASU Politehnica Timișoara   -   AFK Csikszereda Miercurea Ciuc Info
Nov 9, 2019 11:00 Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița   -   FC Petrolul Ploieşti Info
Nov 9, 2019 11:00 ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu   -   AFC Dunărea 2005 Călăraşi Info
Nov 9, 2019 11:00 ACS Campionii Fotbal Club Argeş   -   AFC UTA Arad Info
Nov 9, 2019 11:00 SCM Gloria Buzău   -   FC Metaloglobus Bucureşti Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.
Clasament Etapa 13

Clasament Etapa 13

Clasament Etapa 16

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. CS Mioveni 12 7 5 0 21-6 15 26
2. AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele 13 8 2 3 25-11 14 26
3. FC Metaloglobus Bucureşti 13 6 4 3 18-12 6 22
4. ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu 13 6 3 4 18-15 3 21
5. FC Petrolul Ploieşti 12 6 3 3 14-11 3 21
6. AFC UTA Arad 9 6 2 1 27-6 21 20
7. SCM Gloria Buzău 12 6 2 4 20-11 9 20
8. Fotbal Club Rapid 10 6 2 2 14-9 5 20
9. FC Farul Constanța 1920 12 5 3 4 11-10 1 18
10. ACS Campionii Fotbal Club Argeş 11 5 1 5 14-15 -1 16
11. CS Concordia Chiajna 12 4 4 4 10-15 -5 16
12. AFC Dunărea 2005 Călăraşi 12 4 3 5 16-18 -2 15
13. Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița 12 4 3 5 14-18 -4 15
14. ACS ASU Politehnica Timișoara 11 3 4 4 11-7 4 13
15. AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 11 3 4 4 11-15 -4 13
16. AFC Ripensia Timișoara 12 3 4 5 12-19 -7 13
17. AS FC Universitatea Cluj 11 3 3 5 15-13 2 12
18. CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 13 1 4 8 9-25 -16 7
19. ASC Daco-Getica Bucureşti 12 2 0 10 6-26 -20 6
20. CS Sportul Snagov SA 13 1 2 10 8-32 -24 5
Soluţie implementată de Tremend