ETAPE
 
2
3
4
5
6
7
8
9
 

Liga a 2-a - Meciurile Etapei 10

Oct 29, 2010 18:00 FC Ceahlaul SA (NT) 4 - 0 CF Brăila SA (BR) Info
Oct 30, 2010 11:00 FC Delta Tulcea (TL) 3 - 0 FC Steaua Bucuresti 2 Info
Oct 30, 2010 11:00 FC Snagov 2 - 1 CS Concordia Chiajna (IF) Info
Oct 30, 2010 11:00 CS FC Farul Constanţa (CT) 1 - 0 FC Gloria Buzău (BZ) Info
Oct 30, 2010 11:00 AS FC Botoşani (BT) 5 - 0 FC Dinamo 1948 2 SA (B) Info
Oct 30, 2010 11:00 CS Otopeni (IF) 1 - 0 FCM Dunarea Galaţi (GL) Info
Oct 30, 2010 11:00 SC Juventus Bucureşti (B) 2 - 0 FC Astra 2 (PH) Info
Oct 31, 2010 12:00 SC FC Viitorul Constanţa SA 2 - 2 AFC Săgeata Năvodari (CT) Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.
Clasament Etapa 10

Clasament Etapa 30

Clasament Etapa 10

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. FC Ceahlaul SA (NT) 10 7 3 0 28-8 20 24
2. AFC Săgeata Năvodari (CT) 10 7 1 2 18-7 11 22
3. CS Concordia Chiajna (IF) 10 6 3 1 17-9 8 21
4. AS FC Botoşani (BT) 10 5 3 2 21-10 11 18
5. SC FC Viitorul Constanţa SA 10 4 4 2 18-17 1 16
6. FC Snagov 10 5 0 5 12-20 -8 15
7. FC Delta Tulcea (TL) 10 4 2 4 17-19 -2 14
8. CS FC Farul Constanţa (CT) 10 3 4 3 6-8 -2 13
9. CS Otopeni (IF) 10 4 1 5 9-15 -6 13
10. FCM Dunarea Galaţi (GL) 10 3 3 4 15-11 4 12
11. SC Juventus Bucureşti (B) 10 3 2 5 13-14 -1 11
12. FC Gloria Buzău (BZ) 10 3 2 5 9-13 -4 11
13. FC Astra 2 (PH) 10 3 2 5 13-18 -5 11
14. FC Steaua Bucuresti 2 10 3 1 6 9-15 -6 10
15. FC Dinamo 1948 2 SA (B) 10 3 1 6 10-20 -10 10
16. CF Brăila SA (BR) 10 0 2 8 7-18 -11 2

Clasament Playoff Etapa 10

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. FC Ceahlaul SA (NT) 10 5 3 2 20-12 8 18
2. CS Concordia Chiajna (IF) 10 5 3 2 14-9 5 18
3. FC Delta Tulcea (TL) 10 4 1 5 11-16 -5 13
4. FCM Dunarea Galaţi (GL) 10 3 3 4 12-11 1 12
5. AFC Săgeata Năvodari (CT) 10 3 2 5 8-11 -3 11
6. CS Otopeni (IF) 10 3 2 5 6-12 -6 11

Clasament Playout Etapa 10

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. FC Gloria Buzău (BZ) 10 4 4 2 12-9 3 16
2. SC FC Viitorul Constanţa SA 10 4 4 2 14-12 2 16
3. AS FC Botoşani (BT) 10 4 3 3 18-12 6 15
4. FC Dinamo 1948 2 SA (B) 10 4 1 5 13-14 -1 13
5. FC Astra 2 (PH) 10 3 3 4 11-16 -5 12
6. FC Snagov 10 2 3 5 14-19 -5 9
Soluţie implementată de Tremend