ETAPE
 
1
2
 

Cupa României - Meciurile Etapei 1

Aug 1, 2018 17:30 AFC Viitorul Albeşti ASMS ACS Sănătatea Darabani Info
Aug 1, 2018 17:30 FC Petrolul Ţicleni 1 - 0 ACS Viitorul Şimian Info
Aug 1, 2018 17:30 CSM Slatina 3 - 2 AS Cozia Călimăneşti Info
Aug 1, 2018 17:30 AS Croaţia Clocotici 3 - 0 CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic Info
Aug 1, 2018 17:30 CS Victoria Zăbrani 2 - 0 CS Millenium Giarmata Info
Aug 1, 2018 17:30 CSC Dacia Gepiu 0 - 5 CS Gloria Lunca-Teuz Cermei Info
Aug 1, 2018 17:30 AFC Sportul 2015 Petreşti 3 - 1 CS Hunedoara Info
Aug 1, 2018 17:30 ACS Viitorul Şelimbăr 0 - 2 ACS FC Avrig Info
Aug 1, 2018 17:30 ACS Sticla Arieșul Turda 4 - 2 CS Iernut Info
Aug 1, 2018 17:30 AS Crasna Moftinu Mic 0 - 3 AFC Unirea Tăşnad Info
Aug 1, 2018 17:30 CS Rapid Jibou 0 - 2 CS Minaur Baia Mare Info
Aug 1, 2018 17:30 ACS Unu Fotbal Club Gloria 2 - 1 FC Unirea Dej Info
Aug 1, 2018 17:30 ACS Mureşul Ruşii-Munţi 1 - 5 CSM Avântul Reghin Info
Aug 1, 2018 17:30 ACS Nemere Ghelinţa 1 - 4 ACS KSE Târgu Secuiesc Info
Aug 1, 2018 17:30 AS Unirea Cristuru Secuiesc 4 - 3 AFC Odorheiu Secuiesc Info
Aug 1, 2018 17:30 U Craiova 1948 SA CS Internaţional Băleşti Info
Aug 1, 2018 17:30 AS Gloria 2015 Corneşti 2 - 1 AS FC Pucioasa Info
Aug 1, 2018 17:30 AS FC Precizia Săcele 6 - 5 CS Păuleşti Info
Aug 1, 2018 17:30 CSO Viitorul Liteni 3 - 0 CSM Paşcani Info
Aug 1, 2018 17:30 AS Viitorul Curiţa 0 - 2 ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ Info
Aug 1, 2018 17:30 FC Vultureşti 0 - 5 AS Unirea Mirceşti Info
Aug 1, 2018 17:30 Clubul Sportiv Local Sportul Ciorăşti 1 - 7 CSM Focşani 2007 Info
Aug 1, 2018 17:30 ACS Universitatea Dunărea de Jos Galaţi 2 - 1 ACS Sportul Chiscani Info
Aug 1, 2018 17:30 CS Viitorul Ianca 0 - 1 ACS Victoria Traian Info
Aug 1, 2018 17:30 ACS Pescăruşul Sarichioi Jr. 3 - 1 ACS FC Delta Dobrogea Tulcea Info
Aug 1, 2018 17:30 CS Mihail Kogălniceanu 1 - 3 AS FC Agricola Borcea Info
Aug 1, 2018 17:30 AS Mostiştea Ulmu 8 - 9 ACSM Olteniţa Info
Aug 1, 2018 17:30 CS Viitorul Axintele 1 - 3 ACS Înainte Modelu Info
Aug 1, 2018 17:30 SC Fotbal Club R Bucureşti 3 - 0 ACS Viitorul Domneşti Info
Aug 1, 2018 17:30 CS Argeşul Mihăileşti 0 - 3 CSO Bragadiru Info
Aug 1, 2018 17:30 ACS Drăgăneşti-Vlaşca 1 - 3 CS Sporting Roşiori 2008 Info
Aug 2, 2018 17:30 AS Fortuna Becicherecu Mic 1 - 4 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Info
Aug 2, 2018 17:30 CS Voinţa Lanuri 1 - 8 CSM Râmnicu Sărat Info
Aug 2, 2018 17:30 ACS Unirea Bascov 2 - 1 CS Atletic Bradu Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina. *
Soluţie implementată de Tremend