ETAPE
 
1
 

Cupa României - Meciurile Etapei 1

Jul 31, 2019 17:30 ACS Ajax Botoroaga   -   CS Sporting Roşiori 2008 Info
Jul 31, 2019 17:30 AS Recolta Gura Şuţii   -   CS Real Bradu Info
Jul 31, 2019 17:30 CS Minerul Costeşti   -   ACS Unirea Bascov Info
Jul 31, 2019 17:30 CSM Slatina   -   ACS Vediţa Coloneşti M.S. Info
Jul 31, 2019 17:30 CS Cârcea   -   CS Strehaia Info
Jul 31, 2019 17:30 AS Unirea Cruşeţ   -   CS Inter Petrila Info
Jul 31, 2019 17:30 LPS Cetate Deva   -   CS Hunedoara Info
Jul 31, 2019 17:30 AFC Voinţa Lupac   -   CSM Lugoj Info
Jul 31, 2019 17:30 CS Millenium Giarmata   -   CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Info
Jul 31, 2019 17:30 CS Avântul Periam   -   ACS Progresul Pecica Info
Jul 31, 2019 17:30 CS Măgura Cisnădie   -   ACS FC Avrig Info
Jul 31, 2019 17:30 Voinţa Stremţ   -   AFC Unirea 1924 Info
Jul 31, 2019 17:30 CS Ocna Mureş   -   ACS Industria Galda Info
Jul 31, 2019 17:30 CSC Sânmartin   -   AFC Unirea Tăşnad Info
Jul 31, 2019 17:30 SC Olimpia MCMXXI Satu Mare   -   SCM Zalău Info
Jul 31, 2019 17:30 CS Floreşti   -   CS Iernut Info
Jul 31, 2019 17:30 CS Unirea Ungheni 2018   -   ACS MSE Târgu Mureş Info
Jul 31, 2019 17:30 ACS Dumitra   -   ACS Unu Fotbal Club Gloria Info
Jul 31, 2019 17:30 Progresul Şomcuţa Mare   -   FC Unirea Dej Info
Jul 31, 2019 17:30 AFC Viitorul Albeşti   -   ASMS ACS Sănătatea Darabani Info
Jul 31, 2019 17:30 CSO Viitorul Liteni   -   ACS Şomuz Fălticeni Info
Jul 31, 2019 17:30 AS Unirea Mirceşti   -   CSM Paşcani Info
Jul 31, 2019 17:30 AS Bradu Borca   -   ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ Info
Jul 31, 2019 17:30 CSM FC Vaslui   -   AS Viitorul Curiţa Info
Jul 31, 2019 17:30 AS Avântul Zărneşti   -   ACS Mausoleul Mărăşeşti Info
Jul 31, 2019 17:30 CS Gheorgheni   -   AFC Odorheiu Secuiesc Info
Jul 31, 2019 17:30 ACS FC Păpăuţi   -   ACS KSE Târgu Secuiesc Info
Jul 31, 2019 17:30 CS Viitorul Ianca   -   ACS Sportul Chiscani Info
Jul 31, 2019 17:30 ACS Universitatea Dunărea de Jos Galaţi   -   CS Sporting Lieşti Info
Jul 31, 2019 17:30 CSM Râmnicu Sărat   -   CS Făurei Info
Jul 31, 2019 17:30 ACS Pescăruşul Sarichioi Junior   -   CS Medgidia Info
Jul 31, 2019 17:30 CS Victoria Cumpăna   -   CSA Axiopolis Sport Cernavodă Info
Jul 31, 2019 17:30 Bărăganul Ciulniţa   -   AS FC Agricola Borcea Info
Jul 31, 2019 17:30 CSA Steaua Bucureşti   -   CS Mihai Bravu Info
Jul 31, 2019 17:30 AS Vulturii Pasărea   -   ACS Viitorul Domneşti Info
Jul 31, 2019 17:30 CS Blejoi   -   CSM Flacăra Moreni Info
Jul 31, 2019 17:30 AS FC Precizia Săcele   -   AFC Hărman Info
Jul 31, 2019 17:30 ACS Mostiştea Ulmu   -   ACSM Olteniţa Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina. *
Soluţie implementată de Tremend