ETAPE
 
1
2
3
 

Cupa României - Meciurile Etapei 1

Jul 31, 2019 17:30 ACS Ajax Botoroaga 5 - 3 CS Sporting Roşiori 2008 Info
Jul 31, 2019 17:30 AS Recolta Gura Şuţii 1 - 2 CS Real Bradu Info
Jul 31, 2019 17:30 CS Minerul Costeşti 2 - 1 ACS Unirea Bascov Info
Jul 31, 2019 17:30 CSM Slatina 1 - 3 ACS Vediţa Coloneşti M.S. Info
Jul 31, 2019 17:30 CS Cârcea 2 - 0 CS Strehaia Info
Jul 31, 2019 17:30 AS Unirea Cruşeţ 0 - 5 CS Inter Petrila Info
Jul 31, 2019 17:30 LPS Cetate Deva 0 - 9 CS Hunedoara Info
Jul 31, 2019 17:30 AFC Voinţa Lupac 6 - 3 CSM Lugoj Info
Jul 31, 2019 17:30 CS Millenium Giarmata 1 - 2 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Info
Jul 31, 2019 17:30 CS Avântul Periam 1 - 2 ACS Progresul Pecica Info
Jul 31, 2019 17:30 CS Măgura Cisnădie 3 - 2 ACS FC Avrig Info
Jul 31, 2019 17:30 Voinţa Stremţ 0 - 5 AFC Unirea 1924 Info
Jul 31, 2019 17:30 CS Ocna Mureş 0 - 2 ACS Industria Galda Info
Jul 31, 2019 17:30 CSC Sânmartin 8 - 2 AFC Unirea Tăşnad Info
Jul 31, 2019 17:30 SC Olimpia MCMXXI Satu Mare 3 - 0 SCM Zalău Info
Jul 31, 2019 17:30 CS Floreşti 4 - 2 CS Iernut Info
Jul 31, 2019 17:30 CS Unirea Ungheni 2018 12 - 2 ACS MSE Târgu Mureş Info
Jul 31, 2019 17:30 ACS Dumitra 0 - 3 ACS Unu Fotbal Club Gloria Info
Jul 31, 2019 17:30 Progresul Şomcuţa Mare 2 - 6 FC Unirea Dej Info
Jul 31, 2019 17:30 AFC Viitorul Albeşti 3 - 9 ASMS ACS Sănătatea Darabani Info
Jul 31, 2019 17:30 CSO Viitorul Liteni 4 - 3 ACS Şomuz Fălticeni Info
Jul 31, 2019 17:30 AS Unirea Mirceşti 6 - 2 CSM Paşcani Info
Jul 31, 2019 17:30 AS Bradu Borca 0 - 3 ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ Info
Jul 31, 2019 17:30 CSM FC Vaslui 1 - 4 AS Viitorul Curiţa Info
Jul 31, 2019 17:30 AS Avântul Zărneşti 3 - 0 ACS Mausoleul Mărăşeşti Info
Jul 31, 2019 17:30 CS Gheorgheni 0 - 7 AFC Odorheiu Secuiesc Info
Jul 31, 2019 17:30 ACS FC Păpăuţi 1 - 3 ACS KSE Târgu Secuiesc Info
Jul 31, 2019 17:30 CS Viitorul Ianca 5 - 0 ACS Sportul Chiscani Info
Jul 31, 2019 17:30 ACS Universitatea Dunărea de Jos Galaţi 4 - 1 CS Sporting Lieşti Info
Jul 31, 2019 17:30 CSM Râmnicu Sărat 1 - 2 CS Făurei Info
Jul 31, 2019 17:30 ACS Pescăruşul Sarichioi Junior 2 - 1 CS Medgidia Info
Jul 31, 2019 17:30 Bărăganul Ciulniţa 2 - 1 AS FC Agricola Borcea Info
Jul 31, 2019 17:30 CSA Steaua Bucureşti 8 - 0 CS Mihai Bravu Info
Jul 31, 2019 17:30 AS Vulturii Pasărea 0 - 3 ACS Viitorul Domneşti Info
Jul 31, 2019 17:30 CS Blejoi 0 - 2 CSM Flacăra Moreni Info
Jul 31, 2019 17:30 AS FC Precizia Săcele 2 - 1 AFC Hărman Info
Jul 31, 2019 17:30 ACS Mostiştea Ulmu 3 - 0 ACSM Olteniţa Info
Jul 31, 2019 20:00 CS Victoria Cumpăna 6 - 0 CSA Axiopolis Sport Cernavodă Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina. *
Soluţie implementată de Tremend