ETAPE
 
1
2
3
4
5
6
 

Cupa României - Meciurile Etapei 2

Aug 14, 2019 17:30 CS Unirea Ungheni 2018 2 - 1 AFC Odorheiu Secuiesc Info
Aug 14, 2019 17:30 CS Măgura Cisnădie 2 - 0 ACS SR Municipal Braşov Info
Aug 14, 2019 17:30 ACS Sticla Arieşul Turda 2 - 3 CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca Info
Aug 14, 2019 17:30 CS Floreşti 0 - 4 FC Unirea Dej Info
Aug 14, 2019 17:30 AFC Unirea 1924 1 - 2 ACS Industria Galda Info
Aug 14, 2019 17:30 SC Olimpia MCMXXI Satu Mare 0 - 5 CSC Sânmartin Info
Aug 14, 2019 17:30 CS Naţional Sebiş 0 - 2 CS Gloria Lunca-Teuz Cermei Info
Aug 14, 2019 17:30 ACS Progresul Pecica 2 - 3 CS Crişul Chişineu Criş Info
Aug 14, 2019 17:30 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii 3 - 1 CSC Dumbrăvița Info
Aug 14, 2019 17:30 AFC Voinţa Lupac 1 - 0 CS Hunedoara Info
Aug 14, 2019 17:30 CS Inter Petrila 3 - 2 AFC Metalurgistul Cugir 1939 Info
Aug 14, 2019 17:30 CS Minerul Costeşti 2 - 3 ACS Flacăra Horezu Info
Aug 14, 2019 17:30 CS Cârcea 3 - 4 ACSO Filiaşi Info
Aug 14, 2019 17:30 CS Real Bradu 0 - 3 ACS Vediţa Coloneşti M.S. Info
Aug 14, 2019 17:30 ACS Ajax Botoroaga 1 - 3 CSM Alexandria Info
Aug 14, 2019 17:30 AS FC Precizia Săcele 1 - 6 ACS Olimpic Cetate Râşnov Info
Aug 14, 2019 17:30 CSM Flacăra Moreni 4 - 1 AS FC Pucioasa Info
Aug 14, 2019 17:30 ACS Viitorul Domneşti 0 - 9 CS Tunari Info
Aug 14, 2019 17:30 CSA Steaua Bucureşti 2 - 1 ACS Mostiştea Ulmu Info
Aug 14, 2019 17:30 ACS Înainte Modelu 0 - 5 SC Popeşti-Leordeni Info
Aug 14, 2019 17:30 Bărăganul Ciulniţa 2 - 5 AFC Unirea 04 Slobozia Info
Aug 14, 2019 17:30 CS Viitorul Ianca 2 - 4 CS Făurei Info
Aug 14, 2019 17:30 AS Avântul Zărneşti 0 - 3 AFC Metalul Buzău Info
Aug 14, 2019 17:30 ACS Universitatea Dunărea de Jos Galaţi 1 - 2 CSM Focşani 2007 Info
Aug 14, 2019 17:30 AS Viitorul Curiţa 0 - 1 ACS KSE Târgu Secuiesc Info
Aug 14, 2019 17:30 AS Unirea Mirceşti 3 - 2 CS Ştiinţa Miroslava Info
Aug 14, 2019 17:30 CSO Viitorul Liteni 5 - 6 ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ Info
Aug 14, 2019 17:30 ASMS ACS Sănătatea Darabani 0 - 3 ACS Foresta Suceava Info
Aug 14, 2019 20:00 CS Victoria Cumpăna 3 - 0 ACS Pescăruşul Sarichioi Junior Info
Aug 15, 2019 17:30 ACS Unu Fotbal Club Gloria 1 - 3 CSM Avântul Reghin Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina. *
Soluţie implementată de Tremend