Cupa Romaniei Timisoreana - Faza I

Sepsi OSK Sfantul Gheorghe (CV) 3 - 0 FC MUNICIPAL Câmpina (PH) Info
AS Somesul Oar (SM) 3 - 0 CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) Info
CS Minerul Mehedinți (MH) 3 - 0 CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) Info
CS Inter Cristian (BV) 3 - 0 ACS Civitas Fagaras (BV) Info
FC Dinamo Onești (BC) 3 - 0 FCM Bacau (BC) Info
AS Speranța Biertan (SB) 3 - 0 FC Avrig (SB) Info
Viitorul 2010 Buzau (BZ) 3 - 0 ACS Progresul Cernica (IF) Info
AS Milcov (OT) 3 - 0 CS FC Balş 2007 (OT) Info
Jul 16, 2014 17:30 AS Înfrățirea Valea Izvoarelor (MS)   -   CSM Avantul Reghin (MS) Info
Jul 16, 2014 17:30 AS Inter Ciugud (AB) 0 - 7 FC Ariesul 1907 Turda (CJ) Info
Jul 16, 2014 17:30 CSC Sanmartin (BH) 5 - 2 CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) Info
Jul 16, 2014 17:30 CS Sportul Șimleul Silvaniei (SJ) 4 - 1 CS FC Zalău (SJ) Info
Jul 16, 2014 17:30 CS Speranța Colțău (MM) 1 - 10 ACS FC Municipal Baia Mare (MM) Info
Jul 16, 2014 17:30 Someșul 2010 Apahida (CJ) 2 - 4 CS Unirea Jucu (CJ) Info
Jul 16, 2014 17:30 ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) 4 - 3 CS Muncitorul Resita (CS) Info
Jul 16, 2014 17:30 CS Gilortul Targu Carbunesti (GJ) 1 - 2 ACS Stiinta Turceni (GJ) Info
Jul 16, 2014 17:30 ASU POLI Timișoara (TM) 2 - 0 CS Millenium Giarmata (TM) Info
Jul 16, 2014 17:30 AS Minerul Anina (CS)   -   SCM 2012 Resita (CS) Info
Jul 16, 2014 17:30 ACS Unirea Briceni (TR) 2 - 1 CS CONCORDIA Chiajna 2 (IF) Info
Jul 16, 2014 17:30 CSO Retezatul Hațeg (HD)   -   ACS Jiul Rovinari (GJ) Info
Jul 16, 2014 17:30 ACS Flacara Horezu (VL) 2 - 0 ACS Vitorul Municipal Craiova (DJ) Info
Jul 16, 2014 17:30 AS Viitorul Carcea (DJ) 0 - 2 CS Podari (DJ) Info
Jul 16, 2014 17:30 ACF Gloria 2 1922 Bistrita (BN) 3 - 1 FC Unirea Dej (CJ) Info
Jul 16, 2014 17:30 AS Progresul Fratautii Vechi (SV) 4 - 1 ACS Sporting Suceava (SV) Info
Jul 16, 2014 17:30 AS Rapid Dumesti (IS) 3 - 0 ACS Bucovina Pojorata (SV) Info
Jul 16, 2014 17:30 ACS Lucky Sport Management (B) 0 - 6 FC Dinamo 1948 2 SA (B) Info
Jul 16, 2014 17:30 Dunărea Ostrov (CT) 0 - 1 ACS Callatis 2010 Mangalia (CT) Info
Jul 16, 2014 17:30 AS Vointa Snagov (IF) 4 - 1 CS Viitorul Domneşti (IF) Info
Jul 16, 2014 17:30 AS Arsenal Malu (GR) 3 - 2 CS Tunari (IF) Info
Jul 16, 2014 17:30 Inainte Modelu (CL) 3 - 5 ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) Info
Jul 16, 2014 17:30 AS Valea Ursului (AG) 5 - 2 FCM Târgoviște (DB) Info
Jul 16, 2014 17:30 CSM Flacăra Moreni (DB) 0 - 2 ACS URBAN Titu (DB) Info
Jul 16, 2014 17:30 AFC Astra 2 (PH) 0 - 1 FC CONPET Ploieşti (PH) Info
Jul 16, 2014 17:30 FK Csikszereda Miercurea Ciuc (HR) 4 - 0 CS FC Papauti (CV) Info
Jul 16, 2014 17:30 ACS FC Granitul Babadag (TL) 6 - 1 CS Sporting Liesti (GL) Info
Jul 16, 2014 17:30 Sportul Chișcani (BR) 3 - 4 ACS Avantul CONPET Cireşul (BR) Info
Jul 16, 2014 17:30 Gloria Ivesti (GL) 1 - 2 SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL) Info
Jul 16, 2014 17:30 FC Panciu (VN) 4 - 0 CSM Moinesti (BC) Info
Jul 16, 2014 17:30 Vitis Suletea (VS) 1 - 5 CS Aerostar Bacău (BC) Info
Jul 16, 2014 17:30 Vointa Ion Creanga (NT) 4 - 3 SC FC Ceahlăul SA 2 (NT) Info
Jul 16, 2014 17:30 ACS Transdor Tudora (BT) 4 - 0 ACS Bucovina Radauti (SV) Info
Jul 16, 2014 17:30 CS Victoria Tandarei (IL) 2 - 1 ACS Rapid Fetesti (IL) Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina. * Responsabil FRF serie - Cristoloveanu Gheorghe
Soluţie implementată de Tremend