1 - 6
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - SC Fotbal Club FCSB SA
Data: | Aprilie 11, 2018 / 12:00 |
Competitia: | Campionatul Național U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 1 - 6 |
Stadion: | Electroaparataj |
Oras: | Bucureşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Ilie Ionut Catalin - Bucureşti |
Asistent: | Murariu Alexandru - Bucureşti |
Asistent: | Chiripuci Bogdan - Bucureşti |
Rezervă: | Buzea Vasile - Giurgiu |
Ultimele Meciuri ale Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CSM Ploieşti | 0 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Mar 17, 2024 16:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 3 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Dec 6, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 1 - 6 | ACS Juniorul 2014 | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS NFC Arena Academy | 0 - 3 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 0 - 2 | ACS MX Pro Academy | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 3 - 0 | CSM Ploieşti | |
Oct 28, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CSM Ploieşti | 0 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Oct 21, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 2 - 2 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Oct 19, 2023 10:00 | Cupa - Național U19 | ACS Centrul German de Fotbal | 4 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Oct 14, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CSS Târgovişte | 4 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
Ultimele Meciuri ale SC Fotbal Club FCSB SA
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | SC Fotbal Club FCSB SA | 1 - 1 | Farul Constanţa | |
Mar 10, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | SC Fotbal Club FCSB SA | 5 - 0 | ACSM Politehnica Iaşi | |
Mar 6, 2024 12:00 | Liga de Tineret | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 1 - 5 | SC Fotbal Club FCSB SA | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | SC Fotbal Club FCSB SA | 3 - 2 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Sport Team Bucureşti | 1 - 3 | SC Fotbal Club FCSB SA | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | SC Fotbal Club FCSB SA | 3 - 0 | SC Dinamo 1948 SA | |
Dec 6, 2023 12:00 | Liga de Tineret | SC Fotbal Club FCSB SA | 1 - 0 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 2 - 3 | SC Fotbal Club FCSB SA | |
Nov 29, 2023 12:00 | Liga de Tineret | SC Fotbal Club FCSB SA | 3 - 1 | CS Concordia Chiajna | |
Nov 26, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Sport Team Bucureşti | 3 - 1 | SC Fotbal Club FCSB SA |