0 - 3
AFC Unirea 04 Slobozia - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Data: | Aprilie 4, 2018 / 14:00 |
Competitia: | Campionatul Național U17 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 0 - 3 |
Stadion: | 1 Mai |
Oras: | Slobozia |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Lică Iurgen Ciprian - Constanţa |
Asistent: | Carson Marian - Constanţa |
Asistent: | Barbu Iulian - Constanţa |
Rezervă: | Pentek Laurentiu - Oradea |
Ultimele Meciuri ale AFC Unirea 04 Slobozia
Apr 13, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CS CFR Constanţa | 2 - 1 | AFC Unirea 04 Slobozia | |
Apr 6, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | AFC Unirea 04 Slobozia | 0 - 3 | FC Player București | |
Mar 30, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Centrul German de Fotbal | 3 - 1 | AFC Unirea 04 Slobozia | |
Mar 24, 2024 15:00 | Naţional U17 Play-Out | Club Sportiv Tunari | 1 - 3 | AFC Unirea 04 Slobozia | |
Mar 16, 2024 16:00 | Naţional U17 Play-Out | Fotbal Club SFR | 1 - 1 | AFC Unirea 04 Slobozia | |
Nov 25, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | AFC Unirea 04 Slobozia | 3 - 0 | CS CFR Constanţa | |
Nov 22, 2023 12:00 | Naţional U17 Play-Out | AFC Unirea 04 Slobozia | 3 - 1 | Club Sportiv Tunari | |
Nov 18, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | FC Player București | 6 - 0 | AFC Unirea 04 Slobozia | |
Nov 12, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | AFC Unirea 04 Slobozia | 2 - 1 | ACS Centrul German de Fotbal | |
Oct 28, 2023 14:00 | Campionatul Național U17 | AFC Progresul 1944 Spartac | 7 - 0 | AFC Unirea 04 Slobozia |
Ultimele Meciuri ale Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Apr 13, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 3 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Apr 6, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 9 - 1 | CSM Alexandria | |
Mar 31, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS MX Pro Academy | 3 - 3 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Mar 23, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSM Ploieşti | 3 - 0 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Mar 17, 2024 18:00 | Naţional U17 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 1 - 6 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Dec 6, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 5 - 1 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Nov 19, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSM Alexandria | 0 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 11, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 2 - 2 | ACS MX Pro Academy | |
Nov 8, 2023 14:00 | Cupa - Național U17 | FC Player București | 10 - 0 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 4, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 1 - 2 | CSM Ploieşti |