4 - 1
AFC Chindia Târgovişte - CS Sportul Snagov SA
Data: | Octombrie 28, 2018 / 12:00 |
Competitia: | Liga 2 |
Pauza: | 3 - 0 |
Final: | 4 - 1 |
Stadion: | Eugen Popescu |
Oras: | Târgovişte |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Mladinovici Horia Gabriel - Bucureşti |
Asistent: | Vodă Alexandru - Alba Iulia |
Asistent: | Păunescu Florin - Râmnicu Vâlcea |
Rezervă: | Oprea Ovidiu Petru - Ploieşti |
Delegat de joc: | Pintilie Constantin - Râmnicu Vâlcea |
Observator arbitri: | Seceanu Liviu - Galaţi |
Ultimele Meciuri ale AFC Chindia Târgovişte
Apr 13, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu | 1 - 0 | AFC Chindia Târgovişte | |
Apr 6, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | AFC Chindia Târgovişte | 0 - 1 | CS Concordia Chiajna | |
Mar 30, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | CS Tunari | 2 - 3 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 16, 2024 14:00 | Liga 2 | CSC 1599 Şelimbăr | 2 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 9, 2024 11:00 | Liga 2 | AFC Chindia Târgovişte | 3 - 0 | CSM Alexandria | |
Mar 2, 2024 11:00 | Liga 2 | FC Unirea Dej | 1 - 3 | AFC Chindia Târgovişte | |
Feb 24, 2024 11:30 | Liga 2 | AFC Chindia Târgovişte | 0 - 0 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Dec 7, 2023 17:00 | Cupa României | AFC Chindia Târgovişte | 0 - 1 | AFC Hermannstadt | |
Dec 3, 2023 11:30 | Liga 2 | AFC Chindia Târgovişte | 1 - 1 | CS Concordia Chiajna | |
Nov 25, 2023 11:30 | Liga 2 | CS Tunari | 0 - 2 | AFC Chindia Târgovişte |
Ultimele Meciuri ale CS Sportul Snagov SA
Mar 7, 2020 11:00 | Liga 2 | CS Sportul Snagov SA | 0 - 3 | AFC UTA Arad | |
Feb 29, 2020 11:00 | Liga 2 | FC Metaloglobus Bucureşti | 3 - 0 | CS Sportul Snagov SA | |
Feb 22, 2020 11:00 | Liga 2 | CS Sportul Snagov SA | 0 - 3 | SCM Gloria Buzău | |
Dec 6, 2019 18:00 | Liga 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 3 - 0 | CS Sportul Snagov SA | |
Nov 30, 2019 11:00 | Liga 2 | CS Sportul Snagov SA | 0 - 3 | ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu | |
Nov 23, 2019 11:00 | Liga 2 | CS Sportul Snagov SA | 3 - 3 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | |
Nov 16, 2019 14:00 | Liga 2 | ACS ASU Politehnica Timișoara | 2 - 0 | CS Sportul Snagov SA | |
Nov 13, 2019 14:00 | Liga 2 | CS Sportul Snagov SA | 2 - 3 | AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele | |
Nov 9, 2019 11:00 | Liga 2 | CS Concordia Chiajna | 2 - 0 | CS Sportul Snagov SA | |
Nov 3, 2019 11:30 | Liga 2 | CS Sportul Snagov SA | 3 - 2 | Fotbal Club Rapid |