1 - 1
ASC Daco-Getica Bucureşti - FC Metaloglobus Bucureşti
Data: | Martie 16, 2019 / 11:00 |
Competitia: | Liga 2 |
Pauza: | 1 - 1 |
Final: | 1 - 1 |
Stadion: | Juventus |
Oras: | Bucureşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Dan Florin Costin - Chirnogi |
Asistent: | Iugulescu Petruţa - Ploieşti |
Asistent: | Țepușă Mihaela - Buzău |
Rezervă: | Terteleac Ana Maria - Berceni |
Delegat de joc: | Cîrjă Lucian - Constanţa |
Observator arbitri: | Vărgatu Laurenţiu - Brăila |
Ultimele Meciuri ale ASC Daco-Getica Bucureşti
Jun 24, 2023 17:30 | Baraj Liga 3 | CSO Tricolorul Breaza | 10 - 9 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Jun 17, 2023 18:00 | Baraj Liga 3 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 2 - 2 | CSO Tricolorul Breaza | |
Aug 28, 2019 17:30 | Cupa României | Fotbal Club Rapid | 2 - 1 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Jun 1, 2019 11:00 | Liga 2 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 3 - 1 | ACS Poli Timişoara | |
May 25, 2019 11:00 | Liga 2 | AFC Ripensia Timișoara | 1 - 1 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
May 18, 2019 14:00 | Liga 2 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 5 - 2 | ACS Dacia Unirea Brăila | |
May 15, 2019 16:00 | Liga 2 | ASSCS Farul Constanţa | 0 - 0 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
May 11, 2019 11:00 | Liga 2 | CS Luceafărul Oradea | 1 - 0 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
May 4, 2019 11:00 | Liga 2 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 1 - 0 | CS Mioveni | |
Apr 27, 2019 12:00 | Liga 2 | FC Petrolul Ploieşti | 1 - 3 | ASC Daco-Getica Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale FC Metaloglobus Bucureşti
Mar 16, 2024 14:00 | Liga 2 | CSM Alexandria | 1 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Mar 9, 2024 11:00 | Liga 2 | FC Metaloglobus Bucureşti | 2 - 1 | FC Unirea Dej | |
Mar 2, 2024 11:00 | Liga 2 | FC Metaloglobus Bucureşti | 2 - 0 | CS Concordia Chiajna | |
Feb 24, 2024 11:30 | Liga 2 | AFC Chindia Târgovişte | 0 - 0 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Dec 2, 2023 11:00 | Liga 2 | FC Metaloglobus Bucureşti | 3 - 3 | CS Tunari | |
Nov 25, 2023 11:00 | Liga 2 | CS Mioveni | 0 - 2 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 11, 2023 11:00 | Liga 2 | FC Metaloglobus Bucureşti | 2 - 1 | ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu | |
Nov 4, 2023 11:00 | Liga 2 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | 5 - 0 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Oct 28, 2023 11:00 | Liga 2 | FC Metaloglobus Bucureşti | 1 - 2 | CS Corvinul 1921 Hunedoara | |
Oct 21, 2023 11:00 | Liga 2 | AFC Progresul 1944 Spartac | 0 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti |