0 - 0
FC Metaloglobus Bucureşti - ASC Daco-Getica Bucureşti
Data: | Septembrie 9, 2018 / 16:00 |
Competitia: | Etapa Preliminară U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 0 - 0 |
Stadion: | Metaloglobus |
Oras: | Bucureşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Coza Ionuţ - Cernica |
Asistent: | Necula Mihaita - Bucureşti |
Asistent: | Bedreaga Razvan - Galaţi |
Rezervă: | Ilie Ionut Catalin - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale FC Metaloglobus Bucureşti
Apr 20, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 12 - 0 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Apr 13, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSM Alexandria | 1 - 4 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Apr 6, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 0 - 2 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Mar 30, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 3 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 0 - 4 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 10 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Mar 10, 2024 12:00 | Cupa - Național U19 | CS Dinamo București | 3 - 0 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Dec 3, 2023 16:00 | Cupa - Național U19 | FC Player București | 2 - 4 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 3 - 0 | CSM Alexandria | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 10 - 0 | ACS Petrosport Ploiesti |
Ultimele Meciuri ale ASC Daco-Getica Bucureşti
Apr 20, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 1 - 0 | FC Player București | |
Apr 6, 2024 10:00 | Naţional U19 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 0 - 3 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Mar 30, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CS CFR Constanţa | 1 - 1 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 0 - 2 | CS Dinamo București | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Player București | 6 - 0 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 1 - 2 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Progresul 1944 Spartac | 1 - 1 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 0 - 1 | CS CFR Constanţa | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CS Dinamo București | 3 - 0 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Oct 28, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 1 - 1 | ACS Kinder Constanţa - CS CC |