3 - 0
ACS Pro Team - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Data: | Septembrie 16, 2018 / 12:00 |
Competitia: | Etapa Preliminară U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 3 - 0 |
Stadion: | Progresul Spartac |
Oras: | Bucureşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Coza Ionuţ - Cernica |
Asistent: | Ghetu Victor - Buftea |
Asistent: | Ristea Octavian - Otopeni |
Rezervă: | Robu Ovidiu - Chitila |
Ultimele Meciuri ale ACS Pro Team
May 1, 2022 12:00 | Naţional U19 Play-Out | FC Metaloglobus Bucureşti | 2 - 1 | ACS Pro Team | |
Apr 17, 2022 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Pro Team | 1 - 1 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Apr 9, 2022 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CS Dinamo București | 2 - 2 | ACS Pro Team | |
Apr 3, 2022 14:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Pro Team | 0 - 1 | AFC Unirea 04 Slobozia | |
Mar 27, 2022 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Pro Team | 2 - 2 | AFC Unirea Constanţa | |
Mar 20, 2022 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Pro Team | 0 - 3 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 27, 2021 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ASC Daco-Getica Bucureşti | 3 - 2 | ACS Pro Team | |
Nov 20, 2021 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Pro Team | 3 - 0 | CS Dinamo București | |
Nov 13, 2021 12:00 | Naţional U19 Play-Out | AFC Unirea 04 Slobozia | 1 - 3 | ACS Pro Team | |
Nov 6, 2021 12:00 | Naţional U19 Play-Out | AFC Unirea Constanţa | 1 - 1 | ACS Pro Team |
Ultimele Meciuri ale Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Apr 20, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 1 - 3 | ACP 3 Kids Sport București | |
Apr 14, 2024 08:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Juniorul 2014 | 2 - 0 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Apr 6, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 10 - 1 | ACS NFC Arena Academy | |
Mar 31, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS MX Pro Academy | 3 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CSM Ploieşti | 0 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Mar 17, 2024 16:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 3 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Dec 6, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 1 - 6 | ACS Juniorul 2014 | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS NFC Arena Academy | 0 - 3 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 0 - 2 | ACS MX Pro Academy | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 3 - 0 | CSM Ploieşti |