0 - 0
AFC Chindia Târgovişte - Grupul Şcolar Agricol Nucet
Data: | August 29, 2018 / 18:00 |
Competitia: | Etapa Preliminară U17 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 0 - 0 |
Stadion: | Comunal |
Oras: | Aninoasa |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Dumitru Adrian - Târgovişte |
Asistent: | Catană Gabriel Ion - Târgovişte |
Asistent: | Dobre Răzvan Mihai - Şotânga |
Rezervă: | Savu Vlăduț - Izvoarele |
Ultimele Meciuri ale AFC Chindia Târgovişte
Apr 14, 2024 10:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Juniorul 2014 | 1 - 4 | AFC Chindia Târgovişte | |
Apr 13, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | ACS Sport Team Bucureşti | 0 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Apr 7, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 2 - 2 | ACS NFC Arena Academy | |
Apr 6, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | AFC Chindia Târgovişte | 0 - 4 | CS Concordia Chiajna | |
Mar 30, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 0 - 9 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 30, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | SC Dinamo 1948 SA | 4 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 24, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | AFC Chindia Târgovişte | 0 - 1 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Mar 23, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 0 - 3 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 17, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | CS Mioveni | 7 - 2 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 16, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | CSS Târgovişte | 1 - 3 | AFC Chindia Târgovişte |
Ultimele Meciuri ale Grupul Şcolar Agricol Nucet
Apr 13, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 3 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Apr 7, 2024 18:00 | Naţional U17 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 0 - 6 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Mar 30, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 2 | CSM Ploieşti | |
Mar 23, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 2 - 1 | CSM Alexandria | |
Mar 16, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 2 | ACS MX Pro Academy | |
Dec 6, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 5 - 1 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Nov 18, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 3 | ACP 3 Kids Sport București | |
Nov 11, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSM Ploieşti | 0 - 0 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Nov 4, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSM Alexandria | 2 - 0 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Oct 28, 2023 14:00 | Campionatul Național U17 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 1 - 3 | ACS NFC Arena Academy |