13 - 0
SC Dinamo 1948 SA - ACS Pro Team
Data: | August 11, 2018 / 18:00 |
Competitia: | Etapa Preliminară U17 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 13 - 0 |
Stadion: | Ion Ţiriac (ex-Granitul) |
Oras: | Bucureşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Stefana Razvan - Buftea |
Asistent: | Dobromir Marius - Buftea |
Asistent: | Negru Ioan Alexandru - Buftea |
Rezervă: | Anghelinei Bogdan Ionuţ - Galaţi |
Ultimele Meciuri ale SC Dinamo 1948 SA
Apr 14, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Dinamo 1948 SA | 4 - 1 | ACS Sport Team Bucureşti | |
Apr 13, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | SC Dinamo 1948 SA | 3 - 3 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Apr 7, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC FC Voluntari SA | 2 - 2 | SC Dinamo 1948 SA | |
Apr 7, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | CS Mioveni | 3 - 2 | SC Dinamo 1948 SA | |
Mar 31, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | LPS Iolanda Balaş Soter Buzău | 0 - 4 | SC Dinamo 1948 SA | |
Mar 30, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | SC Dinamo 1948 SA | 4 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 23, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | CS Concordia Chiajna | 3 - 2 | SC Dinamo 1948 SA | |
Mar 17, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACSM Politehnica Iaşi | 3 - 2 | SC Dinamo 1948 SA | |
Mar 16, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | ACS Sport Team Bucureşti | 1 - 6 | SC Dinamo 1948 SA | |
Mar 13, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Dinamo 1948 SA | 4 - 5 | ACS Petrolul 52 |
Ultimele Meciuri ale ACS Pro Team
May 1, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | FC Metaloglobus Bucureşti | 8 - 0 | ACS Pro Team | |
Apr 17, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Pro Team | 0 - 2 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Apr 9, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 2 - 4 | ACS Pro Team | |
Apr 3, 2022 16:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Pro Team | 1 - 2 | ACP 3 Kids Sport București | |
Mar 27, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Pro Team | 1 - 6 | AFC Unirea Constanţa | |
Mar 20, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Pro Team | 0 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 27, 2021 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ASC Daco-Getica Bucureşti | 6 - 0 | ACS Pro Team | |
Nov 20, 2021 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Pro Team | 2 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 14, 2021 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 1 - 2 | ACS Pro Team | |
Nov 6, 2021 14:00 | Naţional U17 Play-Out | AFC Unirea Constanţa | 1 - 0 | ACS Pro Team |