0 - 15
ACS CIL Sighetu Marmaţiei - FC CFR 1907 Cluj SA
Data: | Septembrie 1, 2018 / 14:00 |
Competitia: | Etapa Preliminară U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 0 - 15 |
Stadion: | Solovan |
Oras: | Sighetu Marmaţiei |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Dragos Bogdan Ionut - Carei |
Asistent: | Zsigrai Marina Catalin Adrian - Satu Mare |
Asistent: | Bontidean Daniel - Satu Mare |
Rezervă: | Peneghi Serban - Carei |
Ultimele Meciuri ale ACS CIL Sighetu Marmaţiei
Apr 29, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CS Academia Partium | 18 - 0 | ACS CIL Sighetu Marmaţiei | |
Apr 9, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS CIL Sighetu Marmaţiei | 0 - 7 | CSS 2 Baia Mare | |
Apr 1, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | LPS Satu Mare | 3 - 0 | ACS CIL Sighetu Marmaţiei | |
Mar 26, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS CIL Sighetu Marmaţiei | 3 - 0 | ACS Gloria Tăuții Măgherăuș | |
Mar 19, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS CIL Sighetu Marmaţiei | 2 - 9 | CS Academia Partium | |
Nov 20, 2022 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CSS 2 Baia Mare | 3 - 2 | ACS CIL Sighetu Marmaţiei | |
Nov 13, 2022 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS CIL Sighetu Marmaţiei | 1 - 5 | LPS Satu Mare | |
Nov 5, 2022 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Gloria Tăuții Măgherăuș | 7 - 0 | ACS CIL Sighetu Marmaţiei | |
Oct 29, 2022 12:00 | Campionatul Național U19 | CS Gloria 2018 Bistrița Năsăud | 13 - 1 | ACS CIL Sighetu Marmaţiei | |
Oct 23, 2022 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS CIL Sighetu Marmaţiei | 0 - 6 | CS Academia Partium |
Ultimele Meciuri ale FC CFR 1907 Cluj SA
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | LPS Banatul Timişoara | 0 - 4 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Mar 10, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | FC CFR 1907 Cluj SA | 1 - 2 | SSU Politehnica Timișoara | |
Mar 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | FC CFR 1907 Cluj SA | 4 - 2 | LPS Bihorul Oradea | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | FC CFR 1907 Cluj SA | 2 - 0 | AS FC Universitatea Cluj | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 0 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | FC CFR 1907 Cluj SA | 3 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj | 1 - 4 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Nov 26, 2023 12:00 | Liga de Tineret | FC CFR 1907 Cluj SA | 2 - 2 | ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj | |
Nov 19, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 1 - 2 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Nov 12, 2023 12:00 | Liga de Tineret | AFC UTA Arad | 3 - 5 | FC CFR 1907 Cluj SA |