2 - 2
LPS Galaţi - Clubul Sportiv al Armatei Steaua
Data: | Octombrie 20, 2018 / 12:00 |
Competitia: | Liga Elitelor U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 2 - 2 |
Stadion: | Siderurgistul |
Oras: | Galaţi |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Pîrlog Tudorel - Cazasu |
Asistent: | Negoiță Răzvan - Brăila |
Asistent: | Mocanu Robert - Brăila |
Rezervă: | Hornet Andrei - Brăila |
Ultimele Meciuri ale LPS Galaţi
Mar 24, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSM Focşani 2007 | 2 - 0 | LPS Galaţi | |
Mar 17, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS Suporter Club Oţelul Galaţi | 4 - 0 | LPS Galaţi | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | LPS Galaţi | 2 - 1 | CS Aerostar Bacău | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | LPS Galaţi | 1 - 3 | LPS Focşani | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS FC Bacău | 4 - 0 | LPS Galaţi | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | LPS Galaţi | 0 - 2 | ACS Suporter Club Oţelul Galaţi | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | LPS Galaţi | 1 - 3 | CSM Focşani 2007 | |
Oct 29, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | LPS Galaţi | 1 - 0 | ACS Şcoala de Fotbal Oţelul Galaţi | |
Oct 22, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Suporter Club Oţelul Galaţi | 0 - 1 | LPS Galaţi | |
Oct 18, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | CSM Focşani 2007 | 2 - 3 | LPS Galaţi |
Ultimele Meciuri ale Clubul Sportiv al Armatei Steaua
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 1 - 0 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Mar 6, 2024 12:00 | Liga de Tineret | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 1 - 5 | SC Fotbal Club FCSB SA | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 1 - 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 1 - 2 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Dec 14, 2023 12:00 | Liga de Tineret | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 3 - 1 | Farul Constanţa | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 3 - 0 | ACS Sport Team Bucureşti | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | SC Dinamo 1948 SA | 0 - 3 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Nov 22, 2023 12:00 | Liga de Tineret | CS Concordia Chiajna | 1 - 5 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Nov 12, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Sport Team Bucureşti | 1 - 2 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 1 - 3 | SC Fotbal Club FCSB SA |