1 - 7
ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ - SC Dinamo 1948 SA
Data: | Mai 1, 2019 / 12:00 |
Competitia: | Liga Elitelor U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 1 - 7 |
Stadion: | Ceahlăul 2 - sintetic |
Oras: | Piatra Neamţ |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Baban Vlad - Iaşi |
Asistent: | Diaconu Andrei - Iaşi |
Asistent: | Melinte Ionut - Iaşi |
Rezervă: | Diaconu Lucian - Iaşi |
Observator arbitri: | Luca Valentin - Botoşani |
Ultimele Meciuri ale ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ
Mar 27, 2024 12:00 | Cupa - Național U19 | ACS MX Pro Academy | 0 - 3 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | |
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS Şcoala de Fotbal Pajura Huşi | 0 - 3 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | LPS Suceava | 0 - 2 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | |
Mar 10, 2024 12:00 | Cupa - Național U19 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | 1 - 0 | ACS FC Bacău | |
Dec 3, 2023 14:00 | Cupa - Național U19 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | 4 - 0 | AFC Botoşani | |
Nov 29, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | LPS Roman | 0 - 1 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | |
Nov 26, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | 1 - 1 | LPS Iaşi | |
Nov 12, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | 0 - 1 | AFC Botoşani | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | 5 - 0 | LPS Roman | |
Nov 4, 2023 13:00 | Naţional U19 Play-Off | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | 5 - 0 | ACS Şcoala de Fotbal Pajura Huşi |
Ultimele Meciuri ale SC Dinamo 1948 SA
Mar 17, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACSM Politehnica Iaşi | 1 - 2 | SC Dinamo 1948 SA | |
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | SC Dinamo 1948 SA | 3 - 0 | ACS Petrolul 52 | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | SC Dinamo 1948 SA | 1 - 3 | ACS Sport Team Bucureşti | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 4 - 0 | SC Dinamo 1948 SA | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | SC Fotbal Club FCSB SA | 3 - 0 | SC Dinamo 1948 SA | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | SC Dinamo 1948 SA | 0 - 3 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Nov 26, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 3 - 1 | SC Dinamo 1948 SA | |
Nov 19, 2023 12:00 | Liga de Tineret | SC Dinamo 1948 SA | 0 - 2 | SC FC Voluntari SA | |
Nov 12, 2023 12:00 | Liga de Tineret | SC Dinamo 1948 SA | 1 - 2 | LPS Iolanda Balaş Soter Buzău | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 4 - 1 | SC Dinamo 1948 SA |