3 - 1
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - SCM Râmnicu Vâlcea
Data: | Mai 1, 2019 / 12:00 |
Competitia: | Liga Elitelor U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 3 - 1 |
Stadion: | Municipal |
Oras: | Miercurea Ciuc |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Apetrei Cosmin - Roznov |
Asistent: | Cercel Cosmin - Piatra Neamţ |
Asistent: | Andrei Ionut Razvan - Piatra Neamţ |
Rezervă: | Florea Bogdan - Piatra Neamţ |
Ultimele Meciuri ale AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
Mar 27, 2024 12:00 | Liga de Tineret | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 0 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 1 - 1 | Universitatea Craiova | |
Mar 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | SSU Politehnica Timișoara | 2 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 4 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 0 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 0 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 0 - 3 | AS FC Universitatea Cluj | |
Nov 29, 2023 12:00 | Liga de Tineret | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 1 - 0 | AS FC Universitatea Cluj | |
Nov 26, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 2 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Nov 12, 2023 12:00 | Liga de Tineret | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara |
Ultimele Meciuri ale SCM Râmnicu Vâlcea
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | SCM Râmnicu Vâlcea | 2 - 4 | AFC Hermannstadt | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | SCM Râmnicu Vâlcea | 2 - 1 | CSC 1599 Şelimbăr | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CS Mioveni | 1 - 0 | SCM Râmnicu Vâlcea | |
Nov 12, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AS FC Interstar Sibiu | 2 - 0 | SCM Râmnicu Vâlcea | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | SCM Râmnicu Vâlcea | 0 - 1 | ACS Unirea Bascov | |
Nov 5, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Hermannstadt | 4 - 0 | SCM Râmnicu Vâlcea | |
Oct 28, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | SCM Râmnicu Vâlcea | 4 - 3 | AS FC Interstar Sibiu | |
Oct 22, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS FC Brașov – Steagul Renaşte | 2 - 3 | SCM Râmnicu Vâlcea | |
Oct 18, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | SCM Râmnicu Vâlcea | 9 - 0 | CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani | |
Oct 14, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | SCM Râmnicu Vâlcea | 5 - 1 | CSS Braşovia Braşov |