3 - 1
ASC Daco-Getica Bucureşti - FC Metaloglobus Bucureşti
Data: | Noiembrie 11, 2018 / 12:00 |
Competitia: | Campionatul Național U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 3 - 1 |
Stadion: | Daco-Getica Sintetic |
Oras: | Bucureşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Costreie Sorin - Voluntari |
Asistent: | Istrate Marian - Buftea |
Asistent: | Negru Ioan Alexandru - Buftea |
Rezervă: | Robu Ovidiu - Chitila |
Ultimele Meciuri ale ASC Daco-Getica Bucureşti
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 0 - 2 | CS Dinamo București | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Player București | 6 - 0 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 1 - 2 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Progresul 1944 Spartac | 1 - 1 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 0 - 1 | CS CFR Constanţa | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CS Dinamo București | 3 - 0 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Oct 28, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 1 - 1 | ACS Kinder Constanţa - CS CC | |
Oct 22, 2023 10:00 | Campionatul Național U19 | CS Dinamo București | 4 - 0 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Oct 18, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | FC Metaloglobus Bucureşti | 2 - 0 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Oct 14, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 2 - 0 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
Ultimele Meciuri ale FC Metaloglobus Bucureşti
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 0 - 4 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 10 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Mar 10, 2024 12:00 | Cupa - Național U19 | CS Dinamo București | 3 - 0 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Dec 3, 2023 16:00 | Cupa - Național U19 | FC Player București | 2 - 4 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 3 - 0 | CSM Alexandria | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 10 - 0 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Nov 12, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 2 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 8, 2023 14:00 | Cupa - Național U19 | FC Metaloglobus Bucureşti | 5 - 4 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 14 - 0 | CSS Târgovişte | |
Oct 29, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS MX Pro Academy | 2 - 4 | FC Metaloglobus Bucureşti |