2 - 1
CSS Târgovişte - ACS Colţea 1920 Braşov
Data: | Noiembrie 3, 2018 / 12:00 |
Competitia: | Campionatul Național U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 2 - 1 |
Stadion: | Toma Panţu |
Oras: | Târgovişte |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Florea Gabriel - Bucureşti |
Asistent: | Sotir George Florin - Bucureşti |
Asistent: | Ene Raluca - Bucureşti |
Rezervă: | Diaconu Constantin Adrian - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale CSS Târgovişte
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 0 - 4 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 0 - 4 | AFC Chindia Târgovişte | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 3 - 4 | CSS Târgovişte | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 3 - 2 | CSS Târgovişte | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 0 - 2 | CSM Alexandria | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | AFC Chindia Târgovişte | 7 - 0 | CSS Târgovişte | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 14 - 0 | CSS Târgovişte | |
Oct 28, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CSS Târgovişte | 2 - 9 | AFC Chindia Târgovişte | |
Oct 21, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Juniorul 2014 | 4 - 4 | CSS Târgovişte | |
Oct 18, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 5 - 7 | CSS Târgovişte |
Ultimele Meciuri ale ACS Colţea 1920 Braşov
Jun 3, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 7 - 8 | CSS Târgovişte | |
May 28, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 7 - 5 | CS Aerostar Bacău | |
May 22, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 8 - 0 | AFC Hermannstadt | |
May 9, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 6 - 1 | Club Sportiv Municipal Făgăraș | |
Apr 24, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | ASC Olimpic Zărneşti | 0 - 5 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Apr 21, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 5 - 2 | CSM Corona Brașov | |
Dec 1, 2019 12:00 | Liga Elitelor U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 4 - 0 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Nov 27, 2019 14:00 | Cupa de Tineret | Universitatea Craiova | 7 - 0 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Nov 23, 2019 12:00 | Liga Elitelor U19 | AFC UTA Arad | 8 - 0 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Nov 17, 2019 12:00 | Liga Elitelor U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 0 - 4 | FC CFR 1907 Cluj SA |