0 - 2
ACS Kids Tâmpa Braşov - AFC Chindia Târgovişte
Data: | Noiembrie 18, 2018 / 12:00 |
Competitia: | Campionatul Național U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 0 - 2 |
Stadion: | ICIM sintetic |
Oras: | Braşov |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Vieru Cristian - Cisnădie |
Asistent: | Prodan Costel Adrian - Cisnădie |
Asistent: | Spătar Răzvan - Sibiu |
Rezervă: | Comăniciu Adrian - Sibiu |
Ultimele Meciuri ale ACS Kids Tâmpa Braşov
Apr 14, 2024 12:00 | Liga de Tineret | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 1 - 1 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Apr 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 1 - 2 | Universitatea Craiova | |
Mar 31, 2024 12:00 | Liga de Tineret | SSU Politehnica Timișoara | 2 - 3 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 6 - 1 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Mar 6, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 1 - 2 | AS FC Universitatea Cluj | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 4 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj | 3 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | FC CFR 1907 Cluj SA | 3 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 3 - 0 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Nov 26, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 2 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc |
Ultimele Meciuri ale AFC Chindia Târgovişte
Apr 21, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 6 - 0 | CSS Târgovişte | |
Apr 13, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 8 | AFC Chindia Târgovişte | |
Apr 7, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 12 - 0 | CSM Alexandria | |
Mar 30, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 3 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 0 - 3 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 0 - 4 | AFC Chindia Târgovişte | |
Dec 3, 2023 14:00 | Cupa - Național U19 | CS Dinamo București | 4 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Nov 26, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 7 - 0 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Nov 19, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSM Alexandria | 1 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Nov 12, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 2 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti |