2 - 4
CS Sportul Snagov SA - ACS Petrosport Ploiesti
Data: | Octombrie 7, 2018 / 14:00 |
Competitia: | Campionatul Național U17 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 2 - 4 |
Stadion: | Voinţa |
Oras: | Ghermăneşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Oancea Stănică Theodor - Bucureşti |
Asistent: | Barbulescu Marius - Bucureşti |
Asistent: | Neacșu Ionuț Traian - Bucureşti |
Rezervă: | Ene Mihai Laurențiu - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale CS Sportul Snagov SA
Nov 24, 2019 15:00 | Campionatul Național U17 | CS Sportul Snagov SA | 0 - 6 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Nov 16, 2019 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS Pro Team | 3 - 1 | CS Sportul Snagov SA | |
Nov 10, 2019 15:00 | Campionatul Național U17 | CS Sportul Snagov SA | 0 - 7 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 3, 2019 14:00 | Campionatul Național U17 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | 1 - 1 | CS Sportul Snagov SA | |
Oct 27, 2019 15:00 | Campionatul Național U17 | CS Sportul Snagov SA | 1 - 1 | AFC Farul Constanţa | |
Oct 19, 2019 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS FC Academica Clinceni | 7 - 0 | CS Sportul Snagov SA | |
Oct 6, 2019 14:00 | Campionatul Național U17 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 10 - 0 | CS Sportul Snagov SA | |
Sep 29, 2019 14:00 | Campionatul Național U17 | CS Sportul Snagov SA | 0 - 7 | ACS Pro Team | |
Sep 22, 2019 14:00 | Campionatul Național U17 | FC Metaloglobus Bucureşti | 8 - 2 | CS Sportul Snagov SA | |
Sep 15, 2019 14:00 | Campionatul Național U17 | CS Sportul Snagov SA | 1 - 7 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
Ultimele Meciuri ale ACS Petrosport Ploiesti
Mar 23, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 0 - 3 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 16, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS NFC Arena Academy | 6 - 2 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Nov 25, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 2 - 2 | CSS Târgovişte | |
Nov 18, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 1 - 0 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Nov 11, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 0 - 1 | ACS Juniorul 2014 | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa - Național U17 | ACS MX Pro Academy | 9 - 8 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Nov 5, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 9 - 0 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Oct 28, 2023 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS Petrosport Ploiesti | 0 - 2 | ACS Juniorul 2014 | |
Oct 21, 2023 14:00 | Campionatul Național U17 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 3 - 4 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Oct 18, 2023 12:00 | Cupa - Național U17 | CS Tunari | 0 - 3 | ACS Petrosport Ploiesti |