2 - 0
AFC Chindia Târgovişte - ACS Colţea 1920 Braşov
Data: | Octombrie 21, 2018 / 14:00 |
Competitia: | Campionatul Național U17 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 2 - 0 |
Stadion: | Comunal |
Oras: | Aninoasa |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Georgescu Cezar - Bucureşti |
Asistent: | Marin Razvan Stefan - Bucureşti |
Asistent: | David Alin Marian - Bucureşti |
Rezervă: | Breoi Nicolae - Ploieşti |
Ultimele Meciuri ale AFC Chindia Târgovişte
Mar 24, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | AFC Chindia Târgovişte | 0 - 1 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Mar 23, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 0 - 3 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 17, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | CS Mioveni | 7 - 2 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 16, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | CSS Târgovişte | 1 - 3 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 2, 2024 12:00 | Cupa - Elitelor U16 | AFC Chindia Târgovişte | 1 - 4 | SC Fotbal Club FCSB SA | |
Feb 24, 2024 12:00 | Cupa - Elitelor U16 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 3 - 0 | AFC Chindia Târgovişte | |
Dec 9, 2023 12:00 | Cupa - Elitelor U16 | AFC Chindia Târgovişte | 3 - 4 | CS Mioveni | |
Dec 2, 2023 14:00 | Cupa - Național U17 | AFC Chindia Târgovişte | 0 - 1 | FC Player București | |
Dec 2, 2023 12:00 | Cupa - Elitelor U16 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 9 - 0 | AFC Chindia Târgovişte | |
Nov 26, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 0 - 2 | ACS Juniorul 2014 |
Ultimele Meciuri ale ACS Colţea 1920 Braşov
May 22, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 1 - 4 | AFC Hermannstadt | |
May 9, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 2 - 2 | Club Sportiv Municipal Făgăraș | |
Apr 24, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ASC Olimpic Zărneşti | 0 - 6 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Apr 21, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 0 - 8 | CSM Corona Brașov | |
Dec 1, 2019 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 0 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Nov 27, 2019 11:00 | Cupa - Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 0 - 4 | AS FC Universitatea Cluj | |
Nov 23, 2019 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFC UTA Arad | 3 - 0 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Nov 17, 2019 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 1 - 5 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Nov 10, 2019 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 6 - 0 | AS FC Interstar Sibiu | |
Nov 6, 2019 12:00 | Cupa - Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 3 - 1 | ACS Kids Tâmpa Braşov |