0 - 9
ASSCS Farul Constanţa - ACS Sport Team Bucureşti
Data: | Aprilie 21, 2019 / 14:00 |
Competitia: | Campionatul Național U17 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 0 - 9 |
Stadion: | Sparta |
Oras: | Techirghiol |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Berghea Petre Cristian - Tulcea |
Asistent: | Colniceanu Dorinel - Tulcea |
Asistent: | Camatar Onur Taner - Tulcea |
Rezervă: | Pavel Ionut - Tulcea |
Ultimele Meciuri ale ASSCS Farul Constanţa
May 31, 2019 11:00 | Liga 2 | ASSCS Farul Constanţa | 1 - 1 | AFC Ripensia Timișoara | |
May 25, 2019 11:00 | Liga 2 | ACS Dacia Unirea Brăila | 0 - 2 | ASSCS Farul Constanţa | |
May 18, 2019 13:00 | Liga 2 | CS Luceafărul Oradea | 5 - 0 | ASSCS Farul Constanţa | |
May 15, 2019 16:00 | Liga 2 | ASSCS Farul Constanţa | 0 - 0 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
May 9, 2019 19:00 | Liga 2 | CS Mioveni | 0 - 2 | ASSCS Farul Constanţa | |
May 4, 2019 15:30 | Liga 2 | ASSCS Farul Constanţa | 0 - 3 | FC Petrolul Ploieşti | |
May 4, 2019 14:00 | Campionatul Național U17 | ASSCS Farul Constanţa | 2 - 13 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
May 4, 2019 12:00 | Campionatul Național U19 | ASSCS Farul Constanţa | 1 - 8 | ACS C de Performanţă Rapid Bucureşti | |
Apr 28, 2019 11:00 | Liga 2 | Fotbal Club Argeş | 0 - 1 | ASSCS Farul Constanţa | |
Apr 21, 2019 14:00 | Campionatul Național U17 | ASSCS Farul Constanţa | 0 - 9 | ACS Sport Team Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale ACS Sport Team Bucureşti
Apr 14, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Dinamo 1948 SA | 0 - 3 | ACS Sport Team Bucureşti | |
Apr 13, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | ACS Sport Team Bucureşti | 0 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Apr 7, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Sport Team Bucureşti | 2 - 2 | ACS Petrolul 52 | |
Apr 6, 2024 14:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | ASC Daco-Getica Bucureşti | 6 - 2 | ACS Sport Team Bucureşti | |
Mar 31, 2024 10:00 | Liga Elitelor U17 | ACSM Politehnica Iaşi | 1 - 0 | ACS Sport Team Bucureşti | |
Mar 30, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | ACS Sport Team Bucureşti | 1 - 5 | CS Concordia Chiajna | |
Mar 24, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | CS Mioveni | 2 - 2 | ACS Sport Team Bucureşti | |
Mar 16, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | ACS Sport Team Bucureşti | 1 - 6 | SC Dinamo 1948 SA | |
Mar 13, 2024 10:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Sport Team Bucureşti | 3 - 1 | LPS Iolanda Balaş Soter Buzău | |
Mar 7, 2024 10:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Sport Team Bucureşti | 3 - 4 | SC FC Voluntari SA |