1 - 0
ACS Colţea 1920 Braşov - Grupul Şcolar Agricol Nucet
Data: | Martie 17, 2019 / 14:00 |
Competitia: | Campionatul Național U17 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 1 - 0 |
Stadion: | Unirea - sintetic |
Oras: | Tărlungeni |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Vieru Cristian - Cisnădie |
Asistent: | Epure Adrian - Orlat |
Asistent: | Prodan Costel Adrian - Cisnădie |
Rezervă: | Ţiţii Andrei Lucian - Şura Mică |
Ultimele Meciuri ale ACS Colţea 1920 Braşov
May 22, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 1 - 4 | AFC Hermannstadt | |
May 9, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 2 - 2 | Club Sportiv Municipal Făgăraș | |
Apr 24, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ASC Olimpic Zărneşti | 0 - 6 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Apr 21, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 0 - 8 | CSM Corona Brașov | |
Dec 1, 2019 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 0 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Nov 27, 2019 11:00 | Cupa - Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 0 - 4 | AS FC Universitatea Cluj | |
Nov 23, 2019 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFC UTA Arad | 3 - 0 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Nov 17, 2019 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 1 - 5 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Nov 10, 2019 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 6 - 0 | AS FC Interstar Sibiu | |
Nov 6, 2019 12:00 | Cupa - Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 3 - 1 | ACS Kids Tâmpa Braşov |
Ultimele Meciuri ale Grupul Şcolar Agricol Nucet
Mar 23, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 2 - 1 | CSM Alexandria | |
Mar 16, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 2 | ACS MX Pro Academy | |
Dec 6, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 5 - 1 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Nov 18, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 3 | ACP 3 Kids Sport București | |
Nov 11, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSM Ploieşti | 0 - 0 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Nov 4, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSM Alexandria | 2 - 0 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Oct 28, 2023 14:00 | Campionatul Național U17 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 1 - 3 | ACS NFC Arena Academy | |
Oct 22, 2023 15:00 | Campionatul Național U17 | AFC Chindia Târgovişte | 8 - 0 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Oct 18, 2023 14:00 | Cupa - Național U17 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 6 - 7 | CSS Târgovişte | |
Oct 14, 2023 14:00 | Campionatul Național U17 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 2 | ACS Juniorul 2014 |