1 - 2
AFC Ripensia Timișoara - ACS Campionii Fotbal Club Argeş
Data: | Noiembrie 30, 2019 / 11:00 |
Competitia: | Liga 2 |
Pauza: | 0 - 1 |
Final: | 1 - 2 |
Stadion: | Electrica |
Oras: | Timişoara |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Flueran Viorel Nicusor - Craiova |
Asistent: | Lucaciu Doru Claudiu - Cluj-Napoca |
Asistent: | Ilinca Cristian Daniel - Craiova |
Rezervă: | Jurca Tudor Florin - Arad |
Delegat de joc: | Lucaci Adrian - Arad |
Observator arbitri: | Albon Teodora - Cluj-Napoca |
Ultimele Meciuri ale AFC Ripensia Timișoara
May 8, 2021 11:00 | Liga 2 - Play-Out | AFC Ripensia Timișoara | 1 - 0 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Apr 24, 2021 11:00 | Liga 2 - Play-Out | CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu | 0 - 3 | AFC Ripensia Timișoara | |
Apr 18, 2021 11:00 | Liga 2 - Play-Out | AFC Ripensia Timișoara | 2 - 1 | AS FC Universitatea Cluj | |
Apr 14, 2021 12:00 | Liga 2 - Play-Out | CSM Slatina | 0 - 0 | AFC Ripensia Timișoara | |
Apr 10, 2021 11:00 | Liga 2 - Play-Out | AFC Ripensia Timișoara | 2 - 1 | ACS Fotbal Comuna Recea | |
Apr 3, 2021 11:00 | Liga 2 - Play-Out | AFC Farul Constanţa | 1 - 1 | AFC Ripensia Timișoara | |
Mar 28, 2021 15:00 | Liga 2 | AFC Ripensia Timișoara | 0 - 0 | ACS Fotbal Comuna Recea | |
Mar 20, 2021 11:00 | Liga 2 | CSM Slatina | 0 - 1 | AFC Ripensia Timișoara | |
Mar 13, 2021 11:00 | Liga 2 | AFC Ripensia Timișoara | 0 - 2 | ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu | |
Mar 7, 2021 11:00 | Liga 2 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | 2 - 2 | AFC Ripensia Timișoara |
Ultimele Meciuri ale ACS Campionii Fotbal Club Argeş
Apr 20, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 0 - 1 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | |
Apr 13, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | CSM Alexandria | 0 - 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Apr 6, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 4 - 1 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | |
Mar 16, 2024 14:00 | Liga 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 1 - 0 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | |
Mar 9, 2024 12:00 | Liga 2 | CS Corvinul 1921 Hunedoara | 2 - 0 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Mar 2, 2024 11:00 | Liga 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 1 - 0 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Feb 26, 2024 17:00 | Liga 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 1 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Dec 13, 2023 13:30 | Cupa României Fotbal Feminin | Universitatea Craiova | 5 - 1 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Nov 30, 2023 20:00 | Liga 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 2 - 0 | CSC Dumbrăviţa | |
Nov 23, 2023 19:30 | Liga 2 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | 2 - 0 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş |