0 - 1
SCM Gloria Buzău - Clubul Sportiv al Armatei Steaua
Data: | August 21, 2019 / 16:00 |
Competitia: | Liga Elitelor U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 0 - 1 |
Stadion: | Municipal |
Oras: | Râmnicu Sărat |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Pascu Cristian Antonio - Sibiu |
Asistent: | Ionus Erchian - Medgidia |
Asistent: | Carson Marian - Constanţa |
Rezervă: | Lică Iurgen Ciprian - Constanţa |
Ultimele Meciuri ale SCM Gloria Buzău
Jun 3, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | 11 - 10 | SCM Gloria Buzău | |
May 28, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | SCM Gloria Buzău | 3 - 0 | ACS Kinder Constanţa - CS CC | |
May 22, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | SCM Gloria Buzău | 6 - 1 | ACS Suporter Club Oţelul Galaţi | |
May 8, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | LPS Focşani | 1 - 9 | SCM Gloria Buzău | |
Apr 24, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | SCM Gloria Buzău | 4 - 1 | CSM Galați | |
Nov 30, 2019 12:00 | Liga Elitelor U19 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 5 - 0 | SCM Gloria Buzău | |
Nov 23, 2019 12:00 | Liga Elitelor U19 | SCM Gloria Buzău | 2 - 0 | LPS Iolanda Balaş Soter Buzău | |
Nov 17, 2019 12:00 | Liga Elitelor U19 | SC Fotbal Club FCSB SA | 5 - 2 | SCM Gloria Buzău | |
Nov 9, 2019 12:00 | Liga Elitelor U19 | SCM Gloria Buzău | 2 - 1 | ACSM Politehnica Iaşi | |
Nov 6, 2019 12:00 | Cupa de Tineret | SCM Gloria Buzău | 2 - 3 | LPS Iolanda Balaş Soter Buzău |
Ultimele Meciuri ale Clubul Sportiv al Armatei Steaua
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 1 - 0 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Mar 6, 2024 12:00 | Liga de Tineret | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 1 - 5 | SC Fotbal Club FCSB SA | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 1 - 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 1 - 2 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Dec 14, 2023 12:00 | Liga de Tineret | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 3 - 1 | Farul Constanţa | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 3 - 0 | ACS Sport Team Bucureşti | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | SC Dinamo 1948 SA | 0 - 3 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Nov 22, 2023 12:00 | Liga de Tineret | CS Concordia Chiajna | 1 - 5 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Nov 12, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Sport Team Bucureşti | 1 - 2 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 1 - 3 | SC Fotbal Club FCSB SA |