0 - 0
ACS Colţea 1920 Braşov - LPS Bihorul Oradea
Data: | August 14, 2019 / 18:00 |
Competitia: | Liga Elitelor U17 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 0 - 0 |
Stadion: | Unirea - sintetic |
Oras: | Tărlungeni |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Ciuraru Roberto - Sfântu Gheorghe |
Asistent: | Biro Zsolt - Belin |
Asistent: | Ungvari Levente - Haghig |
Rezervă: | Moldoveanu Cristian - Sfântu Gheorghe |
Ultimele Meciuri ale ACS Colţea 1920 Braşov
May 22, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 1 - 4 | AFC Hermannstadt | |
May 9, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 2 - 2 | Club Sportiv Municipal Făgăraș | |
Apr 24, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ASC Olimpic Zărneşti | 0 - 6 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Apr 21, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 0 - 8 | CSM Corona Brașov | |
Dec 1, 2019 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 0 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Nov 27, 2019 11:00 | Cupa - Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 0 - 4 | AS FC Universitatea Cluj | |
Nov 23, 2019 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFC UTA Arad | 3 - 0 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Nov 17, 2019 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 1 - 5 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Nov 10, 2019 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 6 - 0 | AS FC Interstar Sibiu | |
Nov 6, 2019 12:00 | Cupa - Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 3 - 1 | ACS Kids Tâmpa Braşov |
Ultimele Meciuri ale LPS Bihorul Oradea
Mar 23, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | AFC Hermannstadt | 0 - 1 | LPS Bihorul Oradea | |
Mar 16, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | LPS Bihorul Oradea | 2 - 1 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Mar 13, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | LPS Bihorul Oradea | 1 - 4 | ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj | |
Mar 7, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SSU Politehnica Timișoara | 5 - 1 | LPS Bihorul Oradea | |
Mar 3, 2024 14:00 | Cupa - Elitelor U17 | LPS Bihorul Oradea | 0 - 3 | AFC UTA Arad | |
Mar 2, 2024 12:00 | Cupa - Elitelor U16 | LPS Bihorul Oradea | 1 - 3 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Feb 25, 2024 14:00 | Cupa - Elitelor U17 | Universitatea Craiova | 4 - 1 | LPS Bihorul Oradea | |
Feb 24, 2024 12:00 | Cupa - Elitelor U16 | AFC Hermannstadt | 3 - 2 | LPS Bihorul Oradea | |
Dec 10, 2023 14:00 | Cupa - Elitelor U17 | LPS Bihorul Oradea | 0 - 3 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Dec 9, 2023 12:00 | Cupa - Elitelor U16 | AFC UTA Arad | 10 - 0 | LPS Bihorul Oradea |