0 - 10
CS Sportul Snagov SA - ASC Daco-Getica Bucureşti
Data: | August 28, 2019 / 18:00 |
Competitia: | Campionatul Național U17 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 0 - 10 |
Stadion: | Voinţa |
Oras: | Ghermăneşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Gherghi Madalina - Buftea |
Asistent: | Istrate Marian - Buftea |
Asistent: | Negru Ioan Alexandru - Buftea |
Rezervă: | Dănilă Ștefăniță - Otopeni |
Ultimele Meciuri ale CS Sportul Snagov SA
Nov 24, 2019 15:00 | Campionatul Național U17 | CS Sportul Snagov SA | 0 - 6 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Nov 16, 2019 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS Pro Team | 3 - 1 | CS Sportul Snagov SA | |
Nov 10, 2019 15:00 | Campionatul Național U17 | CS Sportul Snagov SA | 0 - 7 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 3, 2019 14:00 | Campionatul Național U17 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | 1 - 1 | CS Sportul Snagov SA | |
Oct 27, 2019 15:00 | Campionatul Național U17 | CS Sportul Snagov SA | 1 - 1 | AFC Farul Constanţa | |
Oct 19, 2019 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS FC Academica Clinceni | 7 - 0 | CS Sportul Snagov SA | |
Oct 6, 2019 14:00 | Campionatul Național U17 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 10 - 0 | CS Sportul Snagov SA | |
Sep 29, 2019 14:00 | Campionatul Național U17 | CS Sportul Snagov SA | 0 - 7 | ACS Pro Team | |
Sep 22, 2019 14:00 | Campionatul Național U17 | FC Metaloglobus Bucureşti | 8 - 2 | CS Sportul Snagov SA | |
Sep 15, 2019 14:00 | Campionatul Național U17 | CS Sportul Snagov SA | 1 - 7 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
Ultimele Meciuri ale ASC Daco-Getica Bucureşti
Mar 27, 2024 12:00 | Cupa - Național U17 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 8 - 1 | SCM Gloria Buzău | |
Mar 24, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | AFC Chindia Târgovişte | 0 - 1 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Mar 23, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 0 - 1 | CS Dinamo București | |
Mar 16, 2024 18:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS FC Dinamo Bucureşti | 3 - 1 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Mar 16, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | ASC Daco-Getica Bucureşti | 2 - 1 | CS Concordia Chiajna | |
Mar 10, 2024 14:00 | Cupa - Național U17 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 2 - 0 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | |
Mar 2, 2024 12:00 | Cupa - Elitelor U16 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 1 - 4 | SC FC Voluntari SA | |
Feb 24, 2024 12:00 | Cupa - Elitelor U16 | Farul Constanţa | 3 - 0 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Dec 9, 2023 12:00 | Cupa - Elitelor U16 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 3 - 2 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Dec 2, 2023 14:00 | Cupa - Național U17 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 3 - 1 | CS Dinamo București |