2 - 7
AS Vointa Snagov (IF) - ACS Înainte Modelu
Data: | Mai 27, 2016 / 18:00 |
Competitia: | Liga 3 |
Pauza: | 2 - 3 |
Final: | 2 - 7 |
Stadion: | Voinţa |
Oras: | Ghermăneşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Moroiță Andrei - Ploieşti |
Asistent: | Mateescu Emil Andrei - Ploieşti |
Asistent: | Popovici Cătălin Alexandru - Ploieşti |
Delegat de joc: | Craioveanu Petrescu Florin - Bucureşti |
Observator arbitri: | Ivan Iulian - Giurgiu |
Ultimele Meciuri ale AS Vointa Snagov (IF)
Aug 10, 2016 17:30 | Cupa României | AS Electroaparataj | 7 - 1 | AS Vointa Snagov (IF) | |
May 27, 2016 18:00 | Liga 3 | AS Vointa Snagov (IF) | 2 - 7 | ACS Înainte Modelu | |
May 25, 2016 14:00 | Campionatul Național U17 | AS Vointa Snagov (IF) | 3 - 1 | ACS Berceni (IF) | |
May 24, 2016 17:00 | Liga 3 | ACS Viitorul Domneşti | 2 - 2 | AS Vointa Snagov (IF) | |
May 22, 2016 14:00 | Campionatul Național U17 | AS Vointa Snagov (IF) | 4 - 2 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
May 20, 2016 18:00 | Liga 3 | AS Vointa Snagov (IF) | 0 - 1 | ACSM Olteniţa | |
May 15, 2016 14:00 | Campionatul Național U17 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 3 | AS Vointa Snagov (IF) | |
May 14, 2016 18:00 | Liga 3 | ACS FC Delta Dobrogea Tulcea | 5 - 0 | AS Vointa Snagov (IF) | |
Apr 29, 2016 17:00 | Liga 3 | AFC Unirea 04 Slobozia | 4 - 1 | AS Vointa Snagov (IF) | |
Apr 27, 2016 14:00 | Campionatul Național U17 | CSS Târgovişte | 6 - 2 | AS Vointa Snagov (IF) |
Ultimele Meciuri ale ACS Înainte Modelu
Apr 20, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Recolta Gheorghe Doja | 3 - 2 | ACS Înainte Modelu | |
Apr 12, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Înainte Modelu | 2 - 1 | ACS Progresul Fundulea | |
Apr 6, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Out | SC FC Voluntari SA 2 | 3 - 0 | ACS Înainte Modelu | |
Mar 30, 2024 15:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Axiopolis Cernavodă | 3 - 1 | ACS Înainte Modelu | |
Mar 22, 2024 15:00 | Liga 3 | ACS Înainte Modelu | 1 - 3 | ACS LPS HD Clinceni | |
Mar 16, 2024 15:00 | Liga 3 | CS Gloria Băneasa | 1 - 1 | ACS Înainte Modelu | |
Mar 8, 2024 15:00 | Liga 3 | ACS Înainte Modelu | 1 - 2 | ACS Recolta Gheorghe Doja | |
Dec 1, 2023 14:00 | Liga 3 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | 5 - 1 | ACS Înainte Modelu | |
Nov 25, 2023 14:00 | Liga 3 | AS FC Agricola Borcea | 3 - 2 | ACS Înainte Modelu | |
Nov 17, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS Înainte Modelu | 2 - 1 | CS Axiopolis Cernavodă |