0 - 3
CS Metalul Reşiţa SA (CS) - CS FC Olimpia 2010 Satu Mare
Data: | Mai 11, 2016 / 11:00 |
Competitia: | Play-out Liga a 2-a |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 0 - 3 |
Stadion: | Mircea Chivu |
Oras: | Reşiţa |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Botaş Nicolae Cătălin - Timişoara |
Asistent: | Timar Ovidiu - Oradea |
Asistent: | Mihoc Alina - Arad |
Rezervă: | Rodina Vasile - Cluj-Napoca |
Delegat de joc: | Lăzărescu Mihai - Târgu Jiu |
Observator arbitri: | Ciglenean Mircea - Cluj-Napoca |
Ultimele Meciuri ale CS Metalul Reşiţa SA (CS)
May 31, 2017 17:00 | Liga 2 | ASC Juventus Bucureşti | 3 - 0 | CS Metalul Reşiţa SA (CS) | |
May 28, 2017 12:30 | Liga 2 | CS Metalul Reşiţa SA (CS) | 0 - 1 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
May 24, 2017 18:00 | Liga 2 | CS Afumaţi | 5 - 2 | CS Metalul Reşiţa SA (CS) | |
May 20, 2017 11:00 | Liga 2 | CS Metalul Reşiţa SA (CS) | 1 - 3 | CS Luceafărul Oradea (BH) | |
May 6, 2017 11:30 | Liga 2 | CS Metalul Reşiţa SA (CS) | 1 - 1 | SC FC Braşov SA (BV) | |
Apr 29, 2017 11:00 | Liga 2 | CS Mioveni | 5 - 1 | CS Metalul Reşiţa SA (CS) | |
Apr 26, 2017 17:00 | Liga 2 | CS Metalul Reşiţa SA (CS) | 1 - 1 | ACS FC Academica Clinceni | |
Apr 22, 2017 11:00 | Liga 2 | CS Metalul Reşiţa SA (CS) | 3 - 0 | ACS Dacia Unirea Brăila | |
Apr 14, 2017 17:00 | Liga 2 | ACS Foresta Suceava | 2 - 1 | CS Metalul Reşiţa SA (CS) | |
Apr 8, 2017 11:00 | Liga 2 | CS Metalul Reşiţa SA (CS) | 3 - 0 | CSM Râmnicu Vâlcea (VL) |
Ultimele Meciuri ale CS FC Olimpia 2010 Satu Mare
Jun 2, 2018 11:00 | Liga 2 | AFC Chindia Târgovişte | 3 - 0 | CS FC Olimpia 2010 Satu Mare | |
May 26, 2018 11:00 | Liga 2 | CS FC Olimpia 2010 Satu Mare | 0 - 3 | Fotbal Club Argeş | |
May 19, 2018 11:00 | Liga 2 | ACS Dacia Unirea Brăila | 3 - 0 | CS FC Olimpia 2010 Satu Mare | |
May 12, 2018 11:00 | Liga 2 | AFC Ripensia Timișoara | 3 - 0 | CS FC Olimpia 2010 Satu Mare | |
May 5, 2018 11:00 | Liga 2 | CS FC Olimpia 2010 Satu Mare | 0 - 3 | CS Luceafărul Oradea | |
Apr 28, 2018 11:00 | Liga 2 | ACS Foresta Suceava | 3 - 0 | CS FC Olimpia 2010 Satu Mare | |
Apr 25, 2018 17:00 | Liga 2 | CS FC Olimpia 2010 Satu Mare | 0 - 3 | CS Ştiinţa Miroslava | |
Apr 21, 2018 11:00 | Liga 2 | ACS ASU Politehnica Timișoara | 3 - 0 | CS FC Olimpia 2010 Satu Mare | |
Apr 14, 2018 11:00 | Liga 2 | CS FC Olimpia 2010 Satu Mare | 0 - 3 | CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu | |
Apr 6, 2018 11:00 | Liga 2 | AFC UTA Arad | 3 - 0 | CS FC Olimpia 2010 Satu Mare |