3 - 0
ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
Data: | Mai 26, 2016 / 16:00 |
Competitia: | Juniori U13 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 3 - 0 |
Stadion: | Municipal sintetic |
Oras: | Odorheiu Secuiesc |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Antoce Andrei - Piatra Neamţ |
Rezervă: | Diaconu Alin - Roman |
Ultimele Meciuri ale ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş
Jul 28, 2021 17:30 | Cupa României | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 0 - 3 | CS Unirea Ungheni 2018 | |
Jun 16, 2018 09:30 | Juniori U15 | FC CFR 1907 Cluj SA | 6 - 2 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | |
Jun 15, 2018 17:00 | Juniori U15 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 1 - 4 | ACS Juniorul Suceava | |
Jun 14, 2018 17:00 | Juniori U15 | AFC UTA Arad | 3 - 1 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | |
May 26, 2018 19:00 | Juniori U11 | ACS Kids Tâmpa Braşov | 3 - 1 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | |
May 26, 2018 12:00 | Juniori U11 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 4 - 3 | AFC Hermannstadt | |
Dec 3, 2017 16:00 | Trofeul Gheorghe Ene | CS Junior Braşov | 1 - 1 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | |
Dec 3, 2017 11:00 | Trofeul Gheorghe Ola | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 1 - 4 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Dec 3, 2017 10:00 | Trofeul Gheorghe Ene | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 3 - 3 | AFC Odorheiu Secuiesc | |
Dec 2, 2017 18:00 | Trofeul Gheorghe Ola | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 9 - 3 | ACS Kids Tâmpa Braşov |
Ultimele Meciuri ale ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
Apr 20, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 3 - 3 | AS FC Universitatea Cluj | |
Apr 14, 2024 10:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 7 - 0 | LPS Banatul Timişoara | |
Apr 13, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 3 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Apr 7, 2024 10:00 | Liga Elitelor U17 | SSU Politehnica Timișoara | 0 - 1 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Apr 6, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | ACS FC Bacău | 2 - 3 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Mar 31, 2024 10:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 0 - 0 | LPS Bihorul Oradea | |
Mar 30, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | AFC Botoşani | 3 - 3 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Mar 23, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 4 - 0 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Mar 16, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | ACSM Politehnica Iaşi | 1 - 5 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Mar 13, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Kids Tâmpa Braşov | 1 - 1 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |