5 - 0
SC Dinamo 1948 SA - AFC Chindia Târgovişte
Data: | Aprilie 30, 2017 / 12:00 |
Competitia: | Liga Elitelor U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 5 - 0 |
Stadion: | Ion Ţiriac (ex-Granitul) |
Oras: | Bucureşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Dogeanu Ionut - Videle |
Asistent: | Bobe Ionuţ Marius - Bucureşti |
Asistent: | Nan Marilena Catalina - Alexandria |
Rezervă: | Naidin Valentin - Turnu Măgurele |
Ultimele Meciuri ale SC Dinamo 1948 SA
Apr 14, 2024 12:00 | Liga de Tineret | SC Dinamo 1948 SA | 1 - 3 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Apr 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | SC FC Voluntari SA | 3 - 1 | SC Dinamo 1948 SA | |
Mar 31, 2024 12:00 | Liga de Tineret | LPS Iolanda Balaş Soter Buzău | 1 - 2 | SC Dinamo 1948 SA | |
Mar 17, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACSM Politehnica Iaşi | 1 - 2 | SC Dinamo 1948 SA | |
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | SC Dinamo 1948 SA | 3 - 0 | ACS Petrolul 52 | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | SC Dinamo 1948 SA | 1 - 3 | ACS Sport Team Bucureşti | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 4 - 0 | SC Dinamo 1948 SA | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | SC Fotbal Club FCSB SA | 3 - 0 | SC Dinamo 1948 SA | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | SC Dinamo 1948 SA | 0 - 3 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Nov 26, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 3 - 1 | SC Dinamo 1948 SA |
Ultimele Meciuri ale AFC Chindia Târgovişte
Apr 13, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 8 | AFC Chindia Târgovişte | |
Apr 7, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 12 - 0 | CSM Alexandria | |
Mar 30, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 3 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 0 - 3 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 0 - 4 | AFC Chindia Târgovişte | |
Dec 3, 2023 14:00 | Cupa - Național U19 | CS Dinamo București | 4 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Nov 26, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 7 - 0 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Nov 19, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSM Alexandria | 1 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Nov 12, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 2 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | AFC Chindia Târgovişte | 7 - 0 | CSS Târgovişte |