5 - 0
ACS Colţea 1920 Braşov - ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş
Data: | Iunie 7, 2017 / 09:00 |
Competitia: | Juniori U13 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 5 - 0 |
Stadion: | Carpaţi (Corona) |
Oras: | Braşov |
Arbitri si Observatori
Asistent: | Amorăriței Mihai - Câmpina |
Asistent: | Vulpe Alexandru - Ploieşti |
Ultimele Meciuri ale ACS Colţea 1920 Braşov
May 22, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 1 - 4 | AFC Hermannstadt | |
May 9, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 2 - 2 | Club Sportiv Municipal Făgăraș | |
Apr 24, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ASC Olimpic Zărneşti | 0 - 6 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Apr 21, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 0 - 8 | CSM Corona Brașov | |
Dec 1, 2019 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 0 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Nov 27, 2019 11:00 | Cupa - Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 0 - 4 | AS FC Universitatea Cluj | |
Nov 23, 2019 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFC UTA Arad | 3 - 0 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Nov 17, 2019 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 1 - 5 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Nov 10, 2019 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 6 - 0 | AS FC Interstar Sibiu | |
Nov 6, 2019 12:00 | Cupa - Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 3 - 1 | ACS Kids Tâmpa Braşov |
Ultimele Meciuri ale ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş
Jul 28, 2021 17:30 | Cupa României | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 0 - 3 | CS Unirea Ungheni 2018 | |
Jun 16, 2018 09:30 | Juniori U15 | FC CFR 1907 Cluj SA | 6 - 2 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | |
Jun 15, 2018 17:00 | Juniori U15 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 1 - 4 | ACS Juniorul Suceava | |
Jun 14, 2018 17:00 | Juniori U15 | AFC UTA Arad | 3 - 1 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | |
May 26, 2018 19:00 | Juniori U11 | ACS Kids Tâmpa Braşov | 3 - 1 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | |
May 26, 2018 12:00 | Juniori U11 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 4 - 3 | AFC Hermannstadt | |
Dec 3, 2017 16:00 | Trofeul Gheorghe Ene | CS Junior Braşov | 1 - 1 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | |
Dec 3, 2017 11:00 | Trofeul Gheorghe Ola | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 1 - 4 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Dec 3, 2017 10:00 | Trofeul Gheorghe Ene | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 3 - 3 | AFC Odorheiu Secuiesc | |
Dec 2, 2017 18:00 | Trofeul Gheorghe Ola | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 9 - 3 | ACS Kids Tâmpa Braşov |