4 - 2
ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
Data: | Iunie 7, 2017 / 16:00 |
Competitia: | Juniori U13 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 4 - 2 |
Stadion: | Carpaţi (Corona) |
Oras: | Braşov |
Arbitri si Observatori
Asistent: | Breoi Nicolae - Ploieşti |
Asistent: | Ene Andreea - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş
Jul 28, 2021 17:30 | Cupa României | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 0 - 3 | CS Unirea Ungheni 2018 | |
Jun 16, 2018 09:30 | Juniori U15 | FC CFR 1907 Cluj SA | 6 - 2 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | |
Jun 15, 2018 17:00 | Juniori U15 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 1 - 4 | ACS Juniorul Suceava | |
Jun 14, 2018 17:00 | Juniori U15 | AFC UTA Arad | 3 - 1 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | |
May 26, 2018 19:00 | Juniori U11 | ACS Kids Tâmpa Braşov | 3 - 1 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | |
May 26, 2018 12:00 | Juniori U11 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 4 - 3 | AFC Hermannstadt | |
Dec 3, 2017 16:00 | Trofeul Gheorghe Ene | CS Junior Braşov | 1 - 1 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | |
Dec 3, 2017 11:00 | Trofeul Gheorghe Ola | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 1 - 4 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Dec 3, 2017 10:00 | Trofeul Gheorghe Ene | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 3 - 3 | AFC Odorheiu Secuiesc | |
Dec 2, 2017 18:00 | Trofeul Gheorghe Ola | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 9 - 3 | ACS Kids Tâmpa Braşov |
Ultimele Meciuri ale AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
Apr 13, 2024 12:00 | Liga 2 - Play-Off Promovare | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 1 | CS Corvinul 1921 Hunedoara | |
Apr 10, 2024 17:00 | Liga 2 - Play-Off Promovare | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 1 - 1 | CS Mioveni | |
Apr 7, 2024 12:00 | Liga 2 - Play-Off Promovare | AFC Unirea 04 Slobozia | 2 - 0 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Apr 1, 2024 17:30 | Liga 2 - Play-Off Promovare | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 0 | CSC 1599 Şelimbăr | |
Mar 16, 2024 14:00 | Liga 2 | CSC Dumbrăviţa | 1 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Mar 10, 2024 12:00 | Liga 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 0 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | |
Mar 2, 2024 11:30 | Liga 2 | AFC Unirea 04 Slobozia | 0 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Feb 26, 2024 17:00 | Liga 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 1 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Dec 1, 2023 14:30 | Liga 2 | Gloria Buzău | 0 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Nov 25, 2023 11:00 | Liga 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 1 - 0 | CSM Slatina |