1 - 3
CS FC Olimpia 2010 Satu Mare - AFC Chindia Târgovişte
Data: | Noiembrie 25, 2017 / 11:00 |
Competitia: | Liga 2 |
Pauza: | 0 - 3 |
Final: | 1 - 3 |
Stadion: | Olimpia |
Oras: | Satu Mare |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Haidiner Denis - Hunedoara |
Asistent: | Szekely Iulian - Cluj-Napoca |
Asistent: | Bălan Marius - Cluj-Napoca |
Rezervă: | Lădar Razvan - Zalău |
Delegat de joc: | Bucur Mircea - Târgu Mureş |
Observator arbitri: | Spătaru Iulian - Timişoara |
Ultimele Meciuri ale CS FC Olimpia 2010 Satu Mare
Jun 2, 2018 11:00 | Liga 2 | AFC Chindia Târgovişte | 3 - 0 | CS FC Olimpia 2010 Satu Mare | |
May 26, 2018 11:00 | Liga 2 | CS FC Olimpia 2010 Satu Mare | 0 - 3 | Fotbal Club Argeş | |
May 19, 2018 11:00 | Liga 2 | ACS Dacia Unirea Brăila | 3 - 0 | CS FC Olimpia 2010 Satu Mare | |
May 12, 2018 11:00 | Liga 2 | AFC Ripensia Timișoara | 3 - 0 | CS FC Olimpia 2010 Satu Mare | |
May 5, 2018 11:00 | Liga 2 | CS FC Olimpia 2010 Satu Mare | 0 - 3 | CS Luceafărul Oradea | |
Apr 28, 2018 11:00 | Liga 2 | ACS Foresta Suceava | 3 - 0 | CS FC Olimpia 2010 Satu Mare | |
Apr 25, 2018 17:00 | Liga 2 | CS FC Olimpia 2010 Satu Mare | 0 - 3 | CS Ştiinţa Miroslava | |
Apr 21, 2018 11:00 | Liga 2 | ACS ASU Politehnica Timișoara | 3 - 0 | CS FC Olimpia 2010 Satu Mare | |
Apr 14, 2018 11:00 | Liga 2 | CS FC Olimpia 2010 Satu Mare | 0 - 3 | CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu | |
Apr 6, 2018 11:00 | Liga 2 | AFC UTA Arad | 3 - 0 | CS FC Olimpia 2010 Satu Mare |
Ultimele Meciuri ale AFC Chindia Târgovişte
Apr 20, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | AFC Chindia Târgovişte | 0 - 0 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Apr 13, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu | 1 - 0 | AFC Chindia Târgovişte | |
Apr 6, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | AFC Chindia Târgovişte | 0 - 1 | CS Concordia Chiajna | |
Mar 30, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | CS Tunari | 2 - 3 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 16, 2024 14:00 | Liga 2 | CSC 1599 Şelimbăr | 2 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 9, 2024 11:00 | Liga 2 | AFC Chindia Târgovişte | 3 - 0 | CSM Alexandria | |
Mar 2, 2024 11:00 | Liga 2 | FC Unirea Dej | 1 - 3 | AFC Chindia Târgovişte | |
Feb 24, 2024 11:30 | Liga 2 | AFC Chindia Târgovişte | 0 - 0 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Dec 7, 2023 17:00 | Cupa României | AFC Chindia Târgovişte | 0 - 1 | AFC Hermannstadt | |
Dec 3, 2023 11:30 | Liga 2 | AFC Chindia Târgovişte | 1 - 1 | CS Concordia Chiajna |