2 - 1
LPS Iolanda Balaş Soter Buzău - FC Metaloglobus Bucureşti
Data: | Septembrie 20, 2017 / 12:00 |
Competitia: | Etapa Preliminară U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 2 - 1 |
Stadion: | Gloria |
Oras: | Buzău |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Bogdan Marian Danut - Focşani |
Asistent: | Abeaboeru Alexandru - Unirea |
Asistent: | Ignat Cosmin - Focşani |
Rezervă: | Vrabie Alexandru - Focşani |
Ultimele Meciuri ale LPS Iolanda Balaş Soter Buzău
Apr 14, 2024 12:00 | Liga de Tineret | LPS Iolanda Balaş Soter Buzău | 1 - 2 | SC FC Voluntari SA | |
Apr 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACSM Politehnica Iaşi | 1 - 0 | LPS Iolanda Balaş Soter Buzău | |
Mar 31, 2024 12:00 | Liga de Tineret | LPS Iolanda Balaş Soter Buzău | 1 - 2 | SC Dinamo 1948 SA | |
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 3 - 1 | LPS Iolanda Balaş Soter Buzău | |
Mar 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | LPS Iolanda Balaş Soter Buzău | 3 - 2 | ACS Petrolul 52 | |
Nov 26, 2023 12:00 | Liga de Tineret | SC FC Voluntari SA | 5 - 0 | LPS Iolanda Balaş Soter Buzău | |
Nov 19, 2023 12:00 | Liga de Tineret | LPS Iolanda Balaş Soter Buzău | 1 - 6 | ACSM Politehnica Iaşi | |
Nov 12, 2023 12:00 | Liga de Tineret | SC Dinamo 1948 SA | 1 - 2 | LPS Iolanda Balaş Soter Buzău | |
Nov 5, 2023 12:00 | Liga de Tineret | LPS Iolanda Balaş Soter Buzău | 0 - 4 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Oct 29, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Petrolul 52 | 5 - 0 | LPS Iolanda Balaş Soter Buzău |
Ultimele Meciuri ale FC Metaloglobus Bucureşti
Apr 20, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 12 - 0 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Apr 13, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSM Alexandria | 1 - 4 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Apr 6, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 0 - 2 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Mar 30, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 3 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 0 - 4 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 10 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Mar 10, 2024 12:00 | Cupa - Național U19 | CS Dinamo București | 3 - 0 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Dec 3, 2023 16:00 | Cupa - Național U19 | FC Player București | 2 - 4 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 3 - 0 | CSM Alexandria | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 10 - 0 | ACS Petrosport Ploiesti |