5 - 1
AFC Unirea 1924 - ACS Luceafărul Oradea
Data: | August 19, 2017 / 16:00 |
Competitia: | Etapa Preliminară U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 5 - 1 |
Stadion: | Cetate 2 |
Oras: | Alba Iulia |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Ţiţii Andrei Lucian - Şura Mică |
Asistent: | Prodan Costel Adrian - Cisnădie |
Asistent: | Tonca Andrei - Sibiu |
Rezervă: | Suvar Alexandru Nicolae - Sibiu |
Ultimele Meciuri ale AFC Unirea 1924
Jun 18, 2022 18:00 | Campionatul U19 Județean | ACS Sticla Arieşul Turda | 2 - 1 | AFC Unirea 1924 | |
Jun 17, 2022 16:00 | Campionatul U19 Județean | AFC Unirea 1924 | 0 - 5 | AS Viitorul Vetiș | |
Jun 16, 2022 16:00 | Campionatul U19 Județean | CS Șoimii Lipova | 1 - 0 | AFC Unirea 1924 | |
Jun 15, 2022 18:00 | Campionatul U19 Județean | AFC Unirea 1924 | 3 - 0 | ACS Bradul Vișeu | |
Jun 10, 2022 18:00 | Campionatul U19 Județean | AS Viitorul 2002 Târnăveni | 1 - 1 | AFC Unirea 1924 | |
Jun 6, 2022 18:00 | Campionatul U19 Județean | AFC Unirea 1924 | 3 - 0 | AS Viitorul 2002 Târnăveni | |
May 4, 2019 14:00 | Campionatul Național U17 | AFC Hermannstadt | 1 - 7 | AFC Unirea 1924 | |
May 4, 2019 12:00 | Campionatul Național U19 | AFC Hermannstadt | 2 - 0 | AFC Unirea 1924 | |
May 1, 2019 14:00 | Campionatul Național U17 | AFC Unirea 1924 | 3 - 0 | CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani | |
May 1, 2019 12:00 | Campionatul Național U19 | AFC Unirea 1924 | 3 - 0 | CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani |
Ultimele Meciuri ale ACS Luceafărul Oradea
Apr 30, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin | 3 - 0 | ACS Luceafărul Oradea | |
Apr 8, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Luceafărul Oradea | 3 - 1 | CS CFR Simeria | |
Apr 1, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 7 - 0 | ACS Luceafărul Oradea | |
Mar 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Luceafărul Oradea | 2 - 5 | LPS Cluj-Napoca | |
Mar 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Luceafărul Oradea | 3 - 0 | Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin | |
Nov 19, 2022 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CS CFR Simeria | 4 - 2 | ACS Luceafărul Oradea | |
Nov 12, 2022 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Luceafărul Oradea | 0 - 0 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | |
Nov 6, 2022 12:00 | Naţional U19 Play-Out | LPS Cluj-Napoca | 3 - 1 | ACS Luceafărul Oradea | |
Oct 29, 2022 12:00 | Campionatul Național U19 | Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin | 2 - 0 | ACS Luceafărul Oradea | |
Oct 23, 2022 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Luceafărul Oradea | 0 - 2 | LPS Târgu Mureș |