1 - 5
CSM Ploieşti - ACS Colţea 1920 Braşov
Data: | August 19, 2017 / 16:00 |
Competitia: | Etapa Preliminară U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 1 - 5 |
Stadion: | Pleașa (Soceram) |
Oras: | Pleaşa |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Motan Mihai - Târgovişte |
Asistent: | Păunescu Adrian - Târgovişte |
Asistent: | Badoiu Andreea - Târgovişte |
Rezervă: | Andronache Richard - Buftea |
Ultimele Meciuri ale CSM Ploieşti
Oct 18, 2023 14:00 | Cupa - Național U19 | ACS MX Pro Academy | 3 - 2 | CSM Ploieşti | |
Oct 29, 2022 12:00 | Campionatul Național U19 | CSM Ploieşti | 3 - 0 | ACS MX Pro Academy | |
Oct 23, 2022 12:00 | Campionatul Național U19 | AFC Unirea Constanţa | 1 - 3 | CSM Ploieşti | |
Oct 19, 2022 12:00 | Cupa - Național U19 | CSM Ploieşti | 2 - 3 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Oct 15, 2022 12:00 | Campionatul Național U19 | CSM Ploieşti | 1 - 4 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Oct 8, 2022 12:00 | Campionatul Național U19 | AFC Chindia Târgovişte | 12 - 0 | CSM Ploieşti | |
Oct 5, 2022 12:00 | Campionatul Național U19 | CSM Ploieşti | 0 - 3 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Oct 2, 2022 12:00 | Campionatul Național U19 | ACP 3 Kids Sport București | 3 - 0 | CSM Ploieşti | |
Sep 21, 2022 12:00 | Campionatul Național U19 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 3 - 0 | CSM Ploieşti | |
Sep 17, 2022 12:00 | Campionatul Național U19 | CSM Ploieşti | 0 - 4 | Grupul Şcolar Agricol Nucet |
Ultimele Meciuri ale ACS Colţea 1920 Braşov
Jun 3, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 7 - 8 | CSS Târgovişte | |
May 28, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 7 - 5 | CS Aerostar Bacău | |
May 22, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 8 - 0 | AFC Hermannstadt | |
May 9, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 6 - 1 | Club Sportiv Municipal Făgăraș | |
Apr 24, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | ASC Olimpic Zărneşti | 0 - 5 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Apr 21, 2021 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 5 - 2 | CSM Corona Brașov | |
Dec 1, 2019 12:00 | Liga Elitelor U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 4 - 0 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Nov 27, 2019 14:00 | Cupa de Tineret | Universitatea Craiova | 7 - 0 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Nov 23, 2019 12:00 | Liga Elitelor U19 | AFC UTA Arad | 8 - 0 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Nov 17, 2019 12:00 | Liga Elitelor U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 0 - 4 | FC CFR 1907 Cluj SA |