0 - 14
LPS Slatina - SCM Râmnicu Vâlcea
Data: | August 30, 2017 / 18:00 |
Competitia: | Etapa Preliminară U17 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 0 - 14 |
Stadion: | 1 Mai – Teren IV sintetic |
Oras: | Slatina |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Mitrache Robert George - Roşiorii de Vede |
Asistent: | Nan Marilena Catalina - Alexandria |
Asistent: | Bratoi Ciprian - Turnu Măgurele |
Rezervă: | Beznea Cristian - Piatra |
Ultimele Meciuri ale LPS Slatina
Mar 24, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | LPS Slatina | 2 - 1 | CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani | |
Mar 17, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | LPS Slatina | 2 - 0 | ACS Unirea Bascov | |
Nov 26, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSS Slatina | 4 - 1 | LPS Slatina | |
Nov 19, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | LPS Slatina | 2 - 0 | ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu | |
Nov 11, 2023 16:00 | Naţional U17 Play-Out | CSJ Ştiinţa U Craiova | 0 - 2 | LPS Slatina | |
Nov 4, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani | 4 - 1 | LPS Slatina | |
Oct 29, 2023 12:00 | Campionatul Național U17 | LPS Slatina | 0 - 3 | CS Academia de Fotbal Gică Popescu | |
Oct 21, 2023 14:00 | Campionatul Național U17 | CS CN Gib Mihăescu Drăgăşani | 3 - 3 | LPS Slatina | |
Oct 18, 2023 14:00 | Cupa - Național U17 | LPS Slatina | 0 - 3 | CSS Slatina | |
Oct 15, 2023 12:00 | Campionatul Național U17 | LPS Slatina | 3 - 1 | ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu |
Ultimele Meciuri ale SCM Râmnicu Vâlcea
Mar 23, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | SCM Râmnicu Vâlcea | 1 - 3 | AFC Oltenia Râmnicu Vâlcea | |
Mar 16, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | SCM Râmnicu Vâlcea | 2 - 3 | CSS Râmnicu Vâlcea | |
Dec 2, 2023 14:00 | Cupa - Național U17 | SCM Râmnicu Vâlcea | 0 - 3 | CS Mioveni | |
Nov 26, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Alma Sibiu | 3 - 4 | SCM Râmnicu Vâlcea | |
Nov 12, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | AS FC Interstar Sibiu | 3 - 5 | SCM Râmnicu Vâlcea | |
Nov 8, 2023 14:00 | Cupa - Național U17 | SCM Râmnicu Vâlcea | 1 - 0 | AFC Oltenia Râmnicu Vâlcea | |
Nov 4, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | AFC Oltenia Râmnicu Vâlcea | 4 - 2 | SCM Râmnicu Vâlcea | |
Oct 28, 2023 14:00 | Campionatul Național U17 | SCM Râmnicu Vâlcea | 7 - 2 | AS FC Interstar Sibiu | |
Oct 25, 2023 14:00 | Campionatul Național U17 | SCM Râmnicu Vâlcea | 1 - 2 | CSS Braşovia Braşov | |
Oct 22, 2023 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS FC Brașov – Steagul Renaşte | 3 - 1 | SCM Râmnicu Vâlcea |