2 - 1
AFC Unirea 1924 - ACS Luceafărul Oradea
Data: | August 19, 2017 / 18:00 |
Competitia: | Etapa Preliminară U17 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 2 - 1 |
Stadion: | Cetate 2 |
Oras: | Alba Iulia |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Suvar Alexandru Nicolae - Sibiu |
Asistent: | Prodan Costel Adrian - Cisnădie |
Asistent: | Tonca Andrei - Sibiu |
Rezervă: | Ţiţii Andrei Lucian - Şura Mică |
Ultimele Meciuri ale AFC Unirea 1924
Sep 22, 2018 14:00 | Etapa Preliminară U17 | ACS FC Ardealul Cluj | 0 - 1 | AFC Unirea 1924 | |
Sep 15, 2018 14:00 | Etapa Preliminară U17 | AFC Unirea 1924 | 2 - 1 | LPS Cluj-Napoca | |
Sep 8, 2018 14:00 | Etapa Preliminară U17 | AFC Unirea 1924 | 9 - 1 | Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin | |
Sep 5, 2018 18:00 | Etapa Preliminară U17 | ACS Sticla Arieşul Turda | 3 - 5 | AFC Unirea 1924 | |
Sep 1, 2018 18:00 | Etapa Preliminară U17 | AFC Unirea 1924 | 2 - 2 | LPS Târgu Mureș | |
Aug 29, 2018 18:00 | Etapa Preliminară U17 | AFC Unirea 1924 | 0 - 2 | ACS FC Ardealul Cluj | |
Aug 25, 2018 18:00 | Etapa Preliminară U17 | LPS Cluj-Napoca | 1 - 2 | AFC Unirea 1924 | |
Aug 22, 2018 18:00 | Etapa Preliminară U17 | Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin | 1 - 5 | AFC Unirea 1924 | |
Aug 18, 2018 18:00 | Etapa Preliminară U17 | AFC Unirea 1924 | 2 - 2 | ACS Sticla Arieşul Turda | |
Aug 11, 2018 18:00 | Etapa Preliminară U17 | LPS Târgu Mureș | 2 - 1 | AFC Unirea 1924 |
Ultimele Meciuri ale ACS Luceafărul Oradea
Apr 30, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | LPS Bihorul Oradea | 2 - 5 | ACS Luceafărul Oradea | |
Apr 8, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Luceafărul Oradea | 5 - 0 | CS CFR Simeria | |
Apr 1, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 2 - 2 | ACS Luceafărul Oradea | |
Mar 25, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Luceafărul Oradea | 1 - 1 | ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 | |
Mar 18, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Luceafărul Oradea | 1 - 0 | LPS Bihorul Oradea | |
Nov 30, 2022 14:00 | Cupa - Național U17 | ACS Luceafărul Oradea | 2 - 4 | ACB Ineu | |
Nov 19, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CS CFR Simeria | 2 - 0 | ACS Luceafărul Oradea | |
Nov 12, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Luceafărul Oradea | 0 - 2 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | |
Nov 6, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 | 3 - 0 | ACS Luceafărul Oradea | |
Oct 29, 2022 14:00 | Campionatul Național U17 | Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin | 2 - 0 | ACS Luceafărul Oradea |