4 - 1
ACS Petrosport Ploiesti - ACS Steagu Roşu Braşov
Data: | Octombrie 28, 2017 / 13:30 |
Competitia: | Liga Elitelor U17 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 4 - 1 |
Stadion: | Conpet |
Oras: | Strejnicu |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Ene Andreea - Bucureşti |
Asistent: | Bodolan Alexandru - Bucureşti |
Asistent: | Palcau Alexandru - Bucureşti |
Rezervă: | Costreie Sorin - Voluntari |
Ultimele Meciuri ale ACS Petrosport Ploiesti
Apr 20, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 0 - 3 | CSM Alexandria | |
Apr 13, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 0 - 1 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Apr 6, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 0 - 2 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Mar 30, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 2 - 1 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 0 - 3 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSM Alexandria | 1 - 0 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 3 - 4 | CSS Târgovişte | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 10 - 0 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 3 - 1 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Nov 5, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 6 - 0 | ACS Petrosport Ploiesti |
Ultimele Meciuri ale ACS Steagu Roşu Braşov
May 6, 2018 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Regal Sport Club Ferdinand I | 3 - 2 | ACS Steagu Roşu Braşov | |
May 5, 2018 12:00 | Campionatul Național U19 | CS Gaz Metan Mediaş | 0 - 0 | ACS Steagu Roşu Braşov | |
May 2, 2018 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Steagu Roşu Braşov | 0 - 1 | LPS Piatra Neamţ | |
May 2, 2018 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Steagu Roşu Braşov | 3 - 3 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 | |
Apr 29, 2018 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Steagu Roşu Braşov | 2 - 0 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Apr 28, 2018 12:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Steagu Roşu Braşov | 1 - 0 | SC FC Viitorul Constanta SA | |
Apr 25, 2018 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Steagu Roşu Braşov | 1 - 3 | ASC Juventus Bucureşti | |
Apr 25, 2018 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Steagu Roşu Braşov | 3 - 0 | Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin | |
Apr 21, 2018 14:00 | Liga Elitelor U17 | CS Sporting Juniorul Vaslui | 6 - 0 | ACS Steagu Roşu Braşov | |
Apr 21, 2018 12:00 | Campionatul Național U19 | AFC Odorheiu Secuiesc | 1 - 1 | ACS Steagu Roşu Braşov |