ETAPE
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
 

Liga 2 - Meciurile Etapei 1

Nov 24, 2020 17:00 U Craiova 1948 SA 1 - 0 FC Metaloglobus Bucureşti Info
Nov 25, 2020 14:00 AFC Dunărea 2005 Călăraşi 1 - 0 CS Mioveni Info
Nov 25, 2020 14:00 ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu 1 - 0 CS Concordia Chiajna Info
Nov 25, 2020 14:00 CSM Slatina 2 - 1 AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele Info
Nov 25, 2020 14:00 ACS Fotbal Comuna Recea 2 - 0 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu Info
Nov 25, 2020 14:00 CS Aerostar Bacău 2 - 2 ACS ASU Politehnica Timișoara Info
Nov 25, 2020 17:00 FC Petrolul Ploieşti 1 - 1 SCM Gloria Buzău Info
Nov 26, 2020 16:30 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - 1 AS FC Universitatea Cluj Info
Nov 26, 2020 18:30 Fotbal Club Rapid 0 - 0 Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița Info
Dec 14, 2020 14:00 AFC Ripensia Timișoara   -   AFC Farul Constanţa Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.
Clasament Etapa 1

Clasament Etapa 14

Clasament Etapa 1

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. U Craiova 1948 SA 13 7 6 0 24-10 14 27
2. AFC Dunărea 2005 Călăraşi 13 7 3 3 18-13 5 24
3. ACS ASU Politehnica Timișoara 13 6 6 1 14-9 5 24
4. ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu 13 7 2 4 24-20 4 23
5. Fotbal Club Rapid 13 7 2 4 20-20 0 23
6. FC Metaloglobus Bucureşti 14 6 4 4 16-10 6 22
7. SCM Gloria Buzău 13 5 5 3 16-11 5 20
8. AFC Farul Constanţa 12 6 2 4 15-13 2 20
9. AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 13 5 4 4 14-12 2 19
10. FC Petrolul Ploieşti 13 5 3 5 20-14 6 18
11. AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele 14 4 6 4 22-18 4 18
12. CS Mioveni 13 4 6 3 9-6 3 18
13. AS FC Universitatea Cluj 12 5 2 5 15-11 4 17
14. CSM Slatina 13 5 1 7 14-16 -2 16
15. AFC Unirea 04 Slobozia 13 4 3 6 12-18 -6 15
16. AFC Ripensia Timișoara 10 5 0 5 12-19 -7 15
17. Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița 13 4 3 6 7-16 -9 15
18. ACS Fotbal Comuna Recea 13 4 2 7 19-25 -6 14
19. CS Concordia Chiajna 14 3 3 8 17-19 -2 12
20. CS Aerostar Bacău 13 2 2 9 16-24 -8 8
21. CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 14 2 1 11 12-32 -20 7
Soluţie implementată de Tremend