ETAPE
 
3
4
5
6
7
8
9
 

Liga 2 - Meciurile Etapei 11

Nov 6, 2020 19:00 FC Petrolul Ploieşti 2 - 0 Fotbal Club Rapid Info
Nov 7, 2020 11:00 FC Metaloglobus Bucureşti 1 - 2 ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu Info
Nov 7, 2020 11:00 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 1 - 2 AFC Dunărea 2005 Călăraşi Info
Nov 7, 2020 11:00 AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele 0 - 0 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc Info
Nov 7, 2020 11:00 CS Concordia Chiajna 0 - 1 AFC Ripensia Timișoara Info
Nov 7, 2020 11:00 CS Mioveni 1 - 0 Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița Info
Nov 7, 2020 12:00 ACS ASU Politehnica Timișoara 0 - 0 U Craiova 1948 SA Info
Nov 18, 2020 14:00 SCM Gloria Buzău 2 - 0 ACS Fotbal Comuna Recea Info
Nov 18, 2020 14:00 AFC Unirea 04 Slobozia 0 - 3 CSM Slatina Info
Dec 2, 2020 16:45 AS FC Universitatea Cluj AFC Farul Constanţa Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.
Clasament Etapa 11

Clasament Etapa 15

Clasament Etapa 11

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. U Craiova 1948 SA 10 6 4 0 22-9 13 22
2. AFC Dunărea 2005 Călăraşi 10 6 2 2 15-10 5 20
3. ACS ASU Politehnica Timișoara 11 5 5 1 11-7 4 20
4. FC Metaloglobus Bucureşti 11 5 4 2 14-8 6 19
5. SCM Gloria Buzău 11 5 3 3 14-9 5 18
6. FC Petrolul Ploieşti 10 5 2 3 18-8 10 17
7. AS FC Universitatea Cluj 10 5 2 3 13-7 6 17
8. CS Mioveni 11 4 5 2 8-4 4 17
9. AFC Farul Constanţa 10 5 2 3 13-11 2 17
10. AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele 11 4 4 3 20-15 5 16
11. ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu 10 5 1 4 19-17 2 16
12. Fotbal Club Rapid 10 5 1 4 15-17 -2 16
13. AFC Ripensia Timișoara 10 5 0 5 12-19 -7 15
14. AFC Unirea 04 Slobozia 11 4 2 5 12-16 -4 14
15. AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 10 3 3 4 10-10 0 12
16. Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița 10 3 2 5 5-14 -9 11
17. CSM Slatina 10 3 1 6 10-13 -3 10
18. CS Concordia Chiajna 11 2 3 6 15-16 -1 9
19. ACS Fotbal Comuna Recea 10 2 2 6 15-23 -8 8
20. CS Aerostar Bacău 10 1 1 8 8-18 -10 4
21. CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 11 1 1 9 7-25 -18 4
Soluţie implementată de Tremend