ETAPE
 
1
 

Cupa României - Meciurile Etapei 1

Jul 28, 2021 17:30 CS Armata Aurul Brad   -   CS Hunedoara Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Poli Timişoara   -   CSM Deva Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Nera Bozovici   -   ACS Progresul Ezeriş Info
Jul 28, 2021 17:30 CS Universitatea de Vest din Timişoara   -   CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Fortuna Becicherecu Mic   -   CS Avântul Periam Info
Jul 28, 2021 17:30 CS Gloria Lunca-Teuz Cermei   -   CS Lotus Băile Felix Info
Jul 28, 2021 17:30 CS Foresta Tileagd   -   CS Luceafărul Oradea Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Sportul Beclean   -   ACS FC Someşul Dej Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Floreşti   -   CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca Info
Jul 28, 2021 17:30 ASCF Lăpuş R   -   CS Progresul Şomcuta Mare Info
Jul 28, 2021 17:30 AFC Ştiinţa Beltiug   -   CSM Satu Mare Info
Jul 28, 2021 17:30 CS Rapid Jibou   -   CS Sportul 2007 Şimleu Silvaniei Info
Jul 28, 2021 17:30 AS Voinţa Stremţ   -   CS Ocna Mureş Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Industria Galda   -   AFC Unirea 1924 Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Steagu Roşu Braşov   -   ACS Kids Tâmpa Braşov Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS FC Avrig   -   ACS Olimpic Cetate Râşnov Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş   -   CS Unirea Ungheni 2018 Info
Jul 28, 2021 17:30 AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc   -   AFC Odorheiu Secuiesc Info
Jul 28, 2021 17:30 AS Inter Aninoasa   -   AS FC Pucioasa Info
Jul 28, 2021 17:30 AFC Asalt Bucureşti   -   ACSM Olteniţa Info
Jul 28, 2021 17:30 AFCS Viitorul Curiţa   -   CSM Bacău Info
Jul 28, 2021 17:30 CS Moldova Cristești   -   CS Dante Botoşani Info
Jul 28, 2021 17:30 CSM Paşcani   -   ACS Huşana Huşi Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Juniorul Suceava   -   ACS Şomuz Fălticeni Info
Jul 28, 2021 17:30 CSM Vaslui   -   CS Sporting Juniorul Vaslui Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Victoria Traian   -   CS Viitorul Ianca Info
Jul 28, 2021 17:30 AS Înfrăţirea Jilavele   -   ACS Recolta Gheorghe Doja Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Pescăruşul Sarichioi Junior   -   ACS Sportul Chiscani Info
Jul 28, 2021 17:30 CS Năvodari   -   CS Gloria Albeşti Info
Jul 28, 2021 17:30 AS Zimbrul Slobozia Conachi   -   CS Sporting Lieşti Info
Jul 28, 2021 17:30 AS Phoenix Poşta Câlnău   -   CSO Plopeni Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Inizio Focşani   -   ACS KSE Târgu Secuiesc Info
Jul 28, 2021 17:30 AFC Dunărea Ciocăneşti   -   ACS Înainte Modelu Info
Jul 28, 2021 17:30 CS Făurei   -   AS FC Agricola Borcea Info
Jul 28, 2021 17:30 CS Brăneşti   -   CS Tunari Info
Jul 28, 2021 17:30 ASCS Petrolul 95   -   CSM Flacăra Moreni Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Maxima Hobaia   -   CSM Alexandria Info
Jul 28, 2021 17:30 CS Cârcea   -   CSO Petrolul Potcoava Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Viitorul Şimian   -   CS Gilortul Târgu Cărbuneşti Info
Jul 28, 2021 17:30 ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea   -   ACS Flacăra Horezu Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Minerul Costeşti   -   CSM Jiul Petroşani Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina. *
Soluţie implementată de Tremend